MetaSlider Slideshow 3.110.0 - en to lt_LT translation catalogue (1066 entries)

note: Description of the plugin
en: MetaSlider gives you the power to create a beautiful slideshow, carousel, or gallery on your WordPress site.
lt_LT: MetaSlider suteikia jums galimybę sukurti gražų skaidrių, karuselių ar galerijų rinkinį jūsų WordPress svetainėje.

en: Some of these features are available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Kai kurios iš šių funkcijų yra prieinamos MetaSlider Slideshow Pro

en: This feature is available with MetaSlider Gallery
lt_LT: Ši funkcija yra prieinama su MetaSlider Gallery

en: Activate MetaSlider Gallery to show your slides in a lightbox window.
lt_LT: Aktyvuokite MetaSlider Gallery, kad parodytumėte savo skaidres šviesolaidžio lange.

en: Activate MetaSlider Gallery
lt_LT: Aktyvuoti MetaSlider Gallery

en: Install MetaSlider Gallery to show your slides in a lightbox window.
lt_LT: Įdiekite MetaSlider Gallery, kad parodytumėte savo skaidres šviesolaidžio lange.

en: Install MetaSlider Gallery
lt_LT: Įdiegti MetaSlider Gallery

en: Activate MetaSlider Gallery to convert this slideshow into a gallery.
lt_LT: Aktyvuokite MetaSlider galeriją, kad paverstumėte šią skaidrių demonstraciją į galeriją.

en: Install MetaSlider Gallery to convert this slideshow into a gallery.
lt_LT: Įdiekite MetaSlider galeriją, kad paverstumėte šią skaidrių demonstraciją į galeriją.

en: Spice up your site with animated layers and video slides with MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Papuoškite savo svetainę animuotais sluoksniais ir vaizdo skaidrėmis su MetaSlider Slideshow Pro

en: Increase your revenue and conversion with video slides and many more MetaSlider Slideshow Pro features
lt_LT: Padidinkite savo pajamas ir konversiją su vaizdo skaidrėmis ir daugeliu kitų MetaSlider Slideshow Pro funkcijų

en: Can you translate? Want to improve MetaSlider Slideshow for speakers of your language?
lt_LT: Ar galite išversti? Norite patobulinti MetaSlider Slideshow kalboms, kuriomis kalbama jūsų kalba?

en: Do you want to display your slideshow media inside a lightbox?
lt_LT: Ar norite rodyti savo skaidrių medijas šviesolaidžio lange?

en: weeks
lt_LT: savaitės

en: Let's Start &rarr;
lt_LT: Pradėkime &rarr;

en: Find out more &rarr;
lt_LT: Sužinokite daugiau &rarr;

en: Get MetaSlider Slideshow Pro &rarr;
lt_LT: Gauti MetaSlider Slideshow Pro &rarr;

en: Sign up &rarr;
lt_LT: Užsiregistruoti &rarr;

en: Go there &rarr;
lt_LT: Eikite ten &rarr;

en: Click to install the MetaSlider Gallery plugin &rarr;
lt_LT: Spustelėkite, kad įdiegtumėte MetaSlider galerijos papildinį &rarr;

en: Read more
lt_LT: Skaityti daugiau

en: The security check failed. Please refresh the page and try again.
lt_LT: Saugumo patikra nepavyko. Prašome atnaujinti puslapį ir bandyti dar kartą.

en: Access denied. Sorry, you do not have permission to complete this task.
lt_LT: Prieiga atmesta. Atsiprašome, neturite leidimo atlikti šią užduotį.

en: Bad request
lt_LT: Neteisingas užklausa

en: This item does not exist. Please refresh the page and try again.
lt_LT: Šis elementas neegzistuoja. Prašome atnaujinti puslapį ir bandyti dar kartą.

en: The option was successfully updated
lt_LT: Parinktis sėkmingai atnaujinta

en: The requested data does not exist.
lt_LT: Prašoma informacija neegzistuoja.

en: The attempt to update the option failed.
lt_LT: Bandymas atnaujinti parinktį nepavyko.

en: Thanks for using MetaSlider, the WordPress slideshow plugin
lt_LT: Ačiū, kad naudojate MetaSlider, WordPress skaidrių demonstracijų papildinį

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Invalid ad identifier
lt_LT: Neteisingas skelbimo identifikatorius

en: There was an error dimissing the quickstart ad
lt_LT: Įvyko klaida atmetant greitojo starto skelbimą

en: The quickstart ad was successfully hidden!
lt_LT: Greitojo starto skelbimas sėkmingai paslėptas!

en: Caption
lt_LT: Antraštė

en: New Window
lt_LT: Naujas langas

en: Please confirm that you would like to delete this slideshow.
lt_LT: Prašome patvirtinti, kad norite ištrinti šią skaidrių demonstraciją.

en: Undo
lt_LT: Atšaukti

en: Slide restored
lt_LT: Skaidrė atkūrta

en: Slide deleted
lt_LT: Skaidrė pašalinta

en: Success
lt_LT: Sėkmė

en: Item was copied to your clipboard
lt_LT: Elementas buvo nukopijuotas į jūsų iškarpinę

en: Creating slideshow...
lt_LT: Kuriama prezentacija...

en: Press to undo
lt_LT: Paspauskite, kad atšauktumėte

en: Select replacement image
lt_LT: Pasirinkite pakeitimo vaizdą

en: Caution: This setting is for advanced developers only. If you're unsure, leave it checked.
lt_LT: Įspėjimas: šis nustatymas skirtas tik pažengusiems kūrėjams. Jei nesate tikri, palikite pažymėtą.

en: Tone
lt_LT: Tonas

en: Opacity
lt_LT: Permatomumas

en: Shortcodes
lt_LT: Trumpieji kodai

en: Hide on Smartphone
lt_LT: Slėpti išmaniajame telefone

en: Hide on Tablet
lt_LT: Slėpti planšetiniame kompiuteryje

en: Hide on Laptop
lt_LT: Slėpti nešiojamame kompiuteryje

en: Hide on Desktop
lt_LT: Slėpti staliniame kompiuteryje

en: Add Button
lt_LT: Pridėti mygtuką

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Insert
lt_LT: Įterpti

en: Please enter a valid URL.
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį URL.

en: Please enter link text for the button.
lt_LT: Prašome įvesti nuorodos tekstą mygtukui.

en: Open in new window
lt_LT: Atidaryti naujame lange

en: Button Color
lt_LT: Mygtuko spalva

en: Text Color
lt_LT: Teksto spalva

en: Link Text
lt_LT: Nuorodos tekstas

en: The request format was not valid.
lt_LT: Prašymo formatas buvo neteisingas.

en: This slideshow is no longer available.
lt_LT: Ši skaidrių demonstracija nebeprieinama.

en: Nothing to import.
lt_LT: Nėra ką importuoti.

en: This was not a slideshow, so we cannot delete it.
lt_LT: Tai nebuvo skaidrių demonstracija, todėl mes negalime jos ištrinti.

en: This was not a slideshow, so we cannot update the setting.
lt_LT: Tai nebuvo skaidrių demonstracija, todėl mes negalime atnaujinti nustatymo.

en: The title cannot be empty.
lt_LT: Pavadinimas negali būti tuščias.

en: The field (%s) cannot be empty
lt_LT: Laukas (%s) negali būti tuščias

en: Maximum Number of Custom Field in Post Feed Sliders
lt_LT: Maksimalus custom field skaičius įrašų srautuose

en: Import slug not found
lt_LT: Importo slug nerastas

en: Import data could not be processed
lt_LT: Importo duomenų apdoroti nepavyko

en: We could not find any images to import.
lt_LT: Neradome jokių paveikslėlių importavimui.

en: New Slideshow
lt_LT: Nauja skaidrių demonstracija

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Import file is invalid.
lt_LT: Importo failas yra neteisingas.

en: Failed to import video from URL: %s.
lt_LT: Nepavyko importuoti vaizdo įrašo iš URL: %s.

en: Failed to import text track from URL: %s.
lt_LT: Nepavyko importuoti teksto takelio iš URL: %s.

en: Failed to import image from URL: %s.
lt_LT: Nepavyko importuoti paveikslėlio iš URL: %s.

en: Only http/https URLs are allowed.
lt_LT: Tik http/https URL yra leidžiami.

en: URL does not point to an allowed file type.
lt_LT: URL nevedžia į leidžiamą failo tipą.

en: URL resolves to a disallowed address.
lt_LT: URL nurodo neleidžiamą adresą.

en: No themes found.
lt_LT: Temų nerasta.

en: We removed your selected theme as it could not be found. Was the folder deleted?
lt_LT: Mes pašalinome jūsų pasirinktą temą, nes jos rasti nepavyko. Ar buvo ištrintas aplankas?

en: You don't have any trashed slideshows.
lt_LT: Neturite jokių išmestų pristatymų.

en: You don't have any slideshows yet. Click %shere%s to create a new slideshow.
lt_LT: Dar neturite jokių pristatymų. Paspauskite %shere%s, kad sukurtumėte naują pristatymą.

en: Restore
lt_LT: Atkurti

en: Delete Permanently
lt_LT: Ištrinti visam laikui

en: Trash
lt_LT: Išmestieji

en: Preview
lt_LT: Peržiūra

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Type of Slides
lt_LT: Skaidrių tipas

en: Number of Slides
lt_LT: Skaidrių skaičius

en: Theme
lt_LT: Tema

en: Created
lt_LT: Sukurtas

en: Shortcode
lt_LT: shortcode

en: Usage
lt_LT: Naudojimas

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Click to copy shortcode.
lt_LT: Paspauskite, kad nukopijuotumėte shortcode.

en: Not found.
lt_LT: Nerasta.

en: View Usage
lt_LT: Peržiūrėti naudojimą

en: Content Using This Slideshow
lt_LT: Turinys, naudojantis šiuo skaidrių demonstravimu

en: Theme Setting
lt_LT: Temos nustatymas

en: Option
lt_LT: Parinktis

en: All Themes
lt_LT: Visos temos

en: (No Theme)
lt_LT: (Nėra temos)

en: Filter
lt_LT: Filtras

en: Logo
lt_LT: Logotipas

note: translators: %s is the number of weeks the notice will be hidden
en: (%s Weeks)
lt_LT: (%s savaitės)

en: Slideshows
lt_LT: Skaidrių demonstracijos

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

note: Translators: %d is the number of slideshows moved to the Trash.
en: %d slideshow moved to the Trash. | %d slideshows moved to the Trash.
lt_LT[0]: %d skaidrių demonstracija perkelta į šiukšliadėžę.
lt_LT[1]: %d skaidrių demonstracijos perkeltos į šiukšliadėžę.

note: Translators: %d is the number of slideshows restored from the Trash.
en: %d slideshow restored from the Trash. | %d slideshows restored from the Trash.
lt_LT[0]: %d skaidrių demonstracija atk Restoration from Trash.
lt_LT[1]: %d skaidrių demonstracijos atkurtos iš šiukšliadėžės.

note: Translators: %d is the number of slideshows permanently deleted.
en: %d slideshow permanently deleted. | %d slideshows permanently deleted.
lt_LT[0]: %d skaidrių demonstracija buvo nuolat ištrinta.
lt_LT[1]: %d skaidrių demonstracijų nuolat ištrintos.

en: Slideshows permanently deleted.
lt_LT: Skaidrių demonstracijos nuolat ištrintos.

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Browser upgrade required
lt_LT: Reikalingas naršyklės atnaujinimas

en: It looks like you are using %s. While MetaSlider does support %s on the frontend of the website where users see your slideshows, some of the tools we provide back here require a modern browser.
lt_LT: Atrodo, kad naudojate %s. Nors MetaSlider palaiko %s svetainės priekyje, kur vartotojai mato jūsų skaidrių demonstracijas, kai kurie mūsų teikiami įrankiai reikalauja modernios naršyklės.

en: Update Internet Explorer
lt_LT: Atnaujinti Internet Explorer

en: Loading...
lt_LT: Kraunama...

en: Main Options
lt_LT: Pagrindinės parinktys

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Slideshow width
lt_LT: Diaramos plotis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: Slideshow height
lt_LT: Diaramos aukštis

en: Arrows
lt_LT: Rodyklės

en: Show the Previous / Next arrows.
lt_LT: Rodyti ankstesnes / kitas rodykles.

en: Hidden
lt_LT: Paslėpta

en: Visible
lt_LT: Matoma

en: Visible On Hover
lt_LT: Matoma užvesus

en: Navigation
lt_LT: Navigacija

en: Show navigation options so that users can browse the slides.
lt_LT: Rodyti navigacijos parinktis, kad vartotojai galėtų naršyti skaidrėmis.

en: Dots
lt_LT: Taškai

en: Dots - Visible On Hover
lt_LT: Taškai - Matomi užvesus

en: Thumbnails (Pro)
lt_LT: Miniatiūros (Pro)

en: Thumbnails - Visible On Hover (Pro)
lt_LT: Miniatiūros - Matomos užvesus (Pro)

en: Filmstrip (Pro)
lt_LT: Filmastraips (Pro)

en: Filmstrip - Visible On Hover (Pro)
lt_LT: Filmastraips - Matomas užvedus (Pro)

en: 100% Width
lt_LT: 100% Plotis

en: If the space for the slideshow is larger than the "Width" setting, the slideshow output will expand to fill all of that space.
lt_LT: Jei erdvė skaidrėms yra didesnė nei "Plotis" nustatymas, skaidrių rezultatas išsiplės, kad užpildytų visą tą erdvę.

en: Adjust Width to Target Element
lt_LT: Priderinti plotį prie tikslo elemento

en: This will force the slideshow to use the full width of the target CSS element (Beta). Result may vary from theme to theme.
lt_LT: Tai privers skaidres naudoti visą tikslo CSS elemento plotį (Beta). Rezultatas gali skirtis priklausomai nuo temos.

en: Target Element
lt_LT: Tikslo elementas

en: The slideshow will use the full width of this target element (Beta). If the target element is not 'body', you may need to enable 'Center Align'.
lt_LT: Skaidrės naudos visą šio tikslo elemento plotį (Beta). Jei tikslo elementas nėra 'body', gali tekti įgalinti 'Centravimas'.

en: Center Align
lt_LT: Centravimas

en: Center align the slideshow in the available space on your website.
lt_LT: Centravimas skaidrių pateikimo erdvėje jūsų svetainėje.

en: Hide Arrows On
lt_LT: Slėpti rodykles

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths less than %spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps rodykles ekrano plotyje mažesniame nei %spx.

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths of %1$spx to %2$spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps rodykles ekrano plotyje nuo %1$spx iki %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the arrows on screen widths equal to or greater than %spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps rodykles ekrano plotyje, kuris yra lygus arba didesnis nei %spx.

en: Hide Navigation On
lt_LT: Slėpti navigaciją

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths less than %spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps navigaciją ekrano plotyje mažesniame nei %spx.

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths of %1$spx to %2$spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps navigaciją ekrano plotyje nuo %1$spx iki %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the navigation on screen widths equal to or greater than %spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps navigaciją ekrano plotyje, kuris yra lygus arba didesnis nei %spx.

en: Hide Captions On
lt_LT: Slėpti antraštes

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths less than %spx.
lt_LT: Kai įgalinta, ši nustatymas paslėps antraštes ekrano plotyje mažesniame nei %spx.

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths of %1$spx to %2$spx.
lt_LT: Įjungus šią nustatymą, bus paslėpti antraštės ekrano plotyje nuo %1$spx iki %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the captions on screen widths equal to or greater than %spx.
lt_LT: Įjungus šią nustatymą, bus paslėpti antraštės ekrano plotyje, kuris yra lygus arba didesnis už %spx.

en: Hide Slideshow On
lt_LT: Paslėpti skaidrių demonstraciją

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths less than %spx.
lt_LT: Įjungus šią nustatymą, bus paslėpta skaidrių demonstracija ekrano plotyje mažesniuose nei %spx.

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths of %1$spx to %2$spx.
lt_LT: Įjungus šią nustatymą, bus paslėpta skaidrių demonstracija ekrano plotyje nuo %1$spx iki %2$spx.

en: When enabled this setting will hide the slideshow on screen widths equal to or greater than %spx.
lt_LT: Įjungus šią nustatymą, bus paslėpta skaidrių demonstracija ekrano plotyje, kuris yra lygus arba didesnis už %spx.

en: Gallery Options
lt_LT: Galerijos parinktys

en: Open In Gallery
lt_LT: Atidaryti galerijoje

en: All slides will open in a gallery, using MetaSlider Gallery
lt_LT: Visos skaidrės bus atidarytos galerijoje, naudojant MetaSlider Gallery

en: Transition Options
lt_LT: Perėjimo parinktys

en: Transition Effect
lt_LT: Perėjimo efektas

en: This animation is used when changing slides.
lt_LT: Ši animacija naudojama keičiant skaidres.

en: Fade
lt_LT: Išnykimas

en: Slide
lt_LT: Skaidra

en: Zooming
lt_LT: Priartinimas

en: Flip
lt_LT: Apvertimas

en: Random
lt_LT: Atsitiktinis

en: Swirl
lt_LT: Sukimas

en: Rain
lt_LT: Lietus

en: Straight
lt_LT: Tiesus

en: Slice Down
lt_LT: Pjaustyti žemyn

en: Slice Up
lt_LT: Pjaustyti aukštyn

en: Slice Up Left
lt_LT: Pjaustyti aukštyn kairėn

en: Slide Up Down
lt_LT: Slinkti aukštyn žemyn

en: Slice Up Down Left
lt_LT: Pjaustyti aukštyn žemyn kairėn

en: Fold
lt_LT: Sulankstyti

en: Slide in Right
lt_LT: Slinkti dešinėn

en: Slide in Left
lt_LT: Slinkti kairėn

en: Box Random
lt_LT: Dėžutė atsitiktinai

en: Box Rain
lt_LT: Dėžutė lietus

en: Box Rain Reverse
lt_LT: Dėžutė lietus atvirkščiai

en: Box Rain Grow
lt_LT: Dėžutė lietus auga

en: Box Rain Grow Reverse
lt_LT: Dėžutė lietus auga atvirkščiai

en: Slide Delay
lt_LT: Slinkimo vėlinimas

en: How long to display each slide, in milliseconds.
lt_LT: Kiek laiko rodyti kiekvieną skaidrę, milisekundėmis.

en: Transition Speed
lt_LT: Perėjimo greitis

en: Choose the speed of the animation in milliseconds. You can select the animation in the "Transition Effect" field.
lt_LT: Pasirinkite animacijos greitį milisekundėmis. Animaciją galite pasirinkti lauke „Perėjimo efektas“.

en: Number of Slices
lt_LT: Pjaustymų skaičius

en: Number of Squares
lt_LT: Kvadratų skaičius

en: Number of squares
lt_LT: kvadratų skaičius

en: Slide Direction
lt_LT: Slidės kryptis

en: Select the direction that slides will move. Vertical will not work if "Carousel mode" is enabled or "Transition Effect" is set to "Fade".
lt_LT: Pasirinkite kryptį, kuria slidės juda. Vertikali kryptis neveiks, jei yra įjungtas "Karuselės režimas" arba "Perėjimo efektas" yra nustatytas kaip "Išblukimas".

en: Horizontal
lt_LT: Horizontali

en: Vertical
lt_LT: Vertikali

en: Reverse
lt_LT: Atvirkščiai

en: Reverse the slide direction.
lt_LT: Atvirkštinė slidės kryptis.

en: Image Animation
lt_LT: Vaizdo animacija

en: This feature adds gradual acceleration and deceleration to slide transitions, rather than abrupt starts and stops. This feature only works with the "Slide" Transition Effect.
lt_LT: Ši funkcija prideda palaipsnį pagreitį ir sulėtėjimą slidžių perėjimams, o ne staigius pradėjimus ir sustojimus. Ši funkcija veikia tik su "Slidės" perėjimo efektu.

en: Extra Effect
lt_LT: Papildomas efektas

en: Extra effect for slides.
lt_LT: Papildomas efektas slidėms.

en: None
lt_LT: Nėra

en: Fade In
lt_LT: Išblukimas

en: This adds an animation when the slideshow loads. It only uses the "Fade" transition effect.
lt_LT: Tai prideda animaciją, kai pristatymas įkeliamas. Naudojamas tik "Išblukimo" perėjimo efektas.

en: Carousel Options
lt_LT: Karuselės parinktys

en: Carousel Mode
lt_LT: Karuselės režimas

en: Display multiple slides at once. The slideshow output will default to using 100% width and the 'Slide' Transition Effect.
lt_LT: Rodyti kelias slides vienu metu. Pristatymo išvestis pagal numatytuosius nustatymus naudos 100% plotį ir 'Slidės' perėjimo efektą.

en: Loop Carousel Continuously
lt_LT: Sukite karuselę nuolat

en: Infinite loop of slides when Carousel Mode is enabled. This option disables arrows and navigation. The slideshow width must be less than or equal to the width of the container where it is inserted.
lt_LT: Begalinė slidžių kilpa, kai įjungtas karuselės režimas. Ši parinktis išjungia rodykles ir navigaciją. Pristatymo plotis turi būti mažesnis arba lygus talpyklos, kurioje jis įterptas, plotui.

en: Carousel Margin
lt_LT: Karuselės tarpanga

en: Pixel margin between slides in carousel.
lt_LT: Pikselių tarpas tarp skaidrių karuselyje.

en: Display Minimum
lt_LT: Rodomas Minimumas

en: Minimum number of slides to be displayed at the same time in the carousel.
lt_LT: Minimalus skaidrių skaičius, kuris bus rodomas tuo pačiu metu karuselyje.

en: Display Maximum
lt_LT: Rodomas Maksimumas

en: Maximum number of slides to be displayed at the same time in the carousel. Set to 0 to adjust automatically.
lt_LT: Maksimalus skaidrių skaičius, kuris bus rodomas tuo pačiu metu karuselyje. Nustatykite 0, kad automatiškai prisitaikytų.

en: Slides per Navigation Click
lt_LT: Skaidrių per Navigacijos Paspaudimą

en: Number of slides to move when clicking next or previous.
lt_LT: Skaidrių skaičius, kurį reikia perkelti paspaudus „į priekį“ arba „atgal“.

en: Force Height
lt_LT: Priverstinė Aukštis

en: If the slideshow looks small, force slideshow height when using Carousel mode. Please note when is enabled slides may look cropped.
lt_LT: Jei skaidrių demonstracija atrodo maža, priverstinė skaidrių aukštis naudojant karuselės režimą. Atkreipkite dėmesį, kad įjungus skaidrės gali atrodyti nukirptos.

en: Image Options
lt_LT: Vaizdo parinktys

en: Image Crop
lt_LT: Vaizdo kirpimas

en: Smart Crop
lt_LT: Išmanusis kirpimas

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Disabled (Smart Pad)
lt_LT: Išjungta (Išmanusis Pad)

en: Smart Crop ensures your responsive slides are cropped to a ratio that results in a consistent slideshow size.
lt_LT: Išmanusis kirpimas užtikrina, kad jūsų reaguojančios skaidrės būtų nukirptos į proporciją, kuri suteikia nuoseklų skaidrių demonstracijos dydį.

en: Image Crop Source
lt_LT: Vaizdo kirpimo šaltinis

en: Slideshow width/height
lt_LT: Skaidrių demonstracijos plotis/aukštis

en: Custom width/height (Pro)
lt_LT: Pasirinktinis plotis/aukštis (Pro)

en: By default, MetaSlider Slideshow will crop images using the main width and height of the slideshow. If you want smaller images, select Custom width/height and make sure the values are less than the main width and height.
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus, MetaSlider Slideshow kirps vaizdus, naudodamas pagrindinį skaidrių demonstracijos plotį ir aukštį. Jei norite mažesnių vaizdų, pasirinkite Pasirinktinis plotis/aukštis ir įsitikinkite, kad reikšmės yra mažesnės už pagrindinį plotį ir aukštį.

en: Image Crop Size
lt_LT: Vaizdo apkarpymo dydis

en: This will increase the size of the images in your slideshow. Larger images are higher quality. Smaller images load more quickly.
lt_LT: Tai padidins vaizdų dydį jūsų „MetaSlider Slideshow“. Didesni vaizdai yra didesnės kokybės. Mažesni vaizdai įkeliami greičiau.

en: Lazy Load Images
lt_LT: Pakelti vaizdus

en: This feature can speed up your site. MetaSlider Slideshow will only load slides when they are required by your slideshow.
lt_LT: Ši funkcija gali pagreitinti jūsų svetainę. „MetaSlider Slideshow“ įkels skaidres tik tada, kai jos bus reikalingos jūsų „MetaSlider Slideshow“.

en: Advanced Options
lt_LT: Išplėstiniai nustatymai

en: Auto Play
lt_LT: Automatinis atkūrimas

en: Transition between slides automatically.
lt_LT: Automatiškai pereiti tarp skaidrių.

en: Play / Pause Button
lt_LT: Groti / Sustabdyti mygtukas

en: This allows user to pause or resume Auto Play on the slideshow.
lt_LT: Tai leidžia vartotojui sustabdyti arba atnaujinti automatinį atkūrimą „MetaSlider Slideshow“.

en: Show Play / Pause Button Text
lt_LT: Rodyti Groti / Sustabdyti mygtuko tekstą

en: Show text options for Play / Pause Button
lt_LT: Rodyti tekstinius pasirinkimus „Groti / Sustabdyti“ mygtukui

en: Play Text
lt_LT: Groti tekstas

en: Enter text for the Play/Pause Button. Leave the field empty to use the icon only.
lt_LT: Įrašykite tekstą „Groti / Sustabdyti“ mygtukui. Palikite lauką tuščią, kad naudotumėte tik ikoną.

en: Pause Text
lt_LT: Sustabdyti tekstas

en: Progress Bar
lt_LT: Progreso juosta

en: Displays a visual indicator showing the time left before the next slide.
lt_LT: Rodo vizualinį indikatorius, rodantį likusį laiką iki kitos skaidrės.

en: Hover Pause
lt_LT: Sustabdyti užvedus

en: Pause the slideshow when hovering over slider, then resume when no longer hovering.
lt_LT: Sustabdyti „MetaSlider Slideshow“ užvedus pelės žymeklį virš skaidrės, tada tęsti, kai pelės žymeklis nebėra virš skaidrės.

en: Loop
lt_LT: Kilpa

en: If you choose "Loop endlessly", the slides will loop infinitely. If you choose "Stop on first slide after looping", the slideshow will stop on the first slide after showing all the items. If you choose "Stop on last slide", the slides will stop on the last slide.
lt_LT: Jei pasirinksite „Kilpa be galo“, skaidrės kartosis be galo. Jei pasirinksite „Sustoti pirmajame skaidrėje po kilpos“, „MetaSlider Slideshow“ sustos pirmoje skaidrėje po visų elementų rodymo. Jei pasirinksite „Sustoti paskutinėje skaidrėje“, skaidrės sustos paskutinėje skaidrėje.

en: Loop Endlessly
lt_LT: Be galo

en: Stop On Last Slide
lt_LT: Sustoti paskutiniame skaidrėje

en: Stop On First Slide After Looping
lt_LT: Sustoti pirmoje skaidrėje po ciklo

en: Smooth Height
lt_LT: Lygus aukštis

en: Allow navigation to follow the slide's height smoothly.
lt_LT: Leisti navigacijai sklandžiai sekti skaidrės aukštį.

en: Slide Order
lt_LT: Skaidrių tvarka

en: Newest First
lt_LT: Naujausi pirmiausia

en: Oldest First
lt_LT: Seniausi pirmiausia

en: A to Z (by filename)
lt_LT: Nuo A iki Z (pagal failo pavadinimą)

en: Z to A (by filename)
lt_LT: Nuo Z iki A (pagal failo pavadinimą)

en: Drag-and-drop
lt_LT: Tempimas ir atleidimas

en: Select the order in which slides appear in the slideshow. This impacts the frontend view.
lt_LT: Pasirinkite tvarką, kuria skaidrės pasirodo prezentacijoje. Tai turi įtakos priekinio plano peržiūrai.

en: Touch Swipe
lt_LT: Palieskite ir braukite

en: Allow touch swipe navigation of the slider on touch-enabled devices.
lt_LT: Leisti palietimo ir braukimo navigaciją skaidrėje jutikliniais įrenginiais.

en: Loading Indicator
lt_LT: Įkėlimo indikatorius

en: Displays a visual indicator while the slideshow is loading.
lt_LT: Rodo vizualinį indikatorius, kol prezentacija įkeliama.

en: Previous Text
lt_LT: Ankstesnis tekstas

en: Set the text for the "previous" direction item.
lt_LT: Nustatykite tekstą "ankstesnio" krypties elementui.

en: Next Text
lt_LT: Kitas tekstas

en: Set the text for the "next" direction item.
lt_LT: Nustatykite tekstą "kitam" krypties elementui.

en: Square Delay
lt_LT: Kvadratų delsimas

en: Delay between squares in ms.
lt_LT: Delsimas tarp kvadratų ms.

en: Opacity of title and navigation, between 0 and 1.
lt_LT: Antraštės ir navigacijos skaidrumas, nuo 0 iki 1.

en: Caption Speed
lt_LT: Antraštės greitis

en: Set the fade in speed of the caption.
lt_LT: Nustatykite antraštės įfade'imo greitį.

en: Container Options
lt_LT: Konteinerio parinktys

en: Container Box
lt_LT: Konteinerio dėžutė

en: Customize the slideshow's container box.
lt_LT: Kitaip pritaikykite slankiojančios prezentacijos konteinerio dėžutę.

en: This feature is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Ši funkcija yra prieinama MetaSlider Slideshow Pro

en: Accessibility Options
lt_LT: Prieinamumo parinktys

en: Keyboard Controls
lt_LT: Klaviatūros valdikliai

en: Use arrow keys to get to the next slide.
lt_LT: Naudokite rodyklių klavišus, kad pereitumėte prie kitos skaidrės.

en: Tabindex For Navigation
lt_LT: Tabindex navigacijai

en: This helps make the slideshow navigation more accessible.
lt_LT: Tai padeda padaryti slankiojančios prezentacijos navigaciją prieinamesnę.

en: If Autoplay is enabled, this causes screen readers to announce that the slides are changing.
lt_LT: Jei automatinis atkūrimas yra įjungtas, tai sukelia ekrano skaitytuvus pranešti, kad skaidrės keičiasi.

en: This is used on the navigation button for the active slide. It helps screen readers understand which slide is active.
lt_LT: Tai naudojama aktyvios skaidrės navigacijos mygtuke. Tai padeda ekrano skaitytuvams suprasti, kuri skaidrė yra aktyvi.

en: Developer Options
lt_LT: Kūrėjo parinktys

en: CSS Classes
lt_LT: CSS klasės

en: Enter custom CSS classes to apply to the slider wrapper. Separate multiple classes with a space.
lt_LT: Įveskite pasirinktines CSS klases, kurias norite pritaikyti slankiklio apvalkale. Atskirkite kelias klases tarpais.

en: Print CSS
lt_LT: Spausdinti CSS

en: Uncheck this if you would like to include your own CSS.
lt_LT: Atžymėkite, jei norite įtraukti savo CSS.

en: Print JS
lt_LT: Spausdinti JS

en: Uncheck this if you would like to include your own Javascript.
lt_LT: Atžymėkite, jei norite įtraukti savo Javascript.

en: No Conflict Mode
lt_LT: Be konfliktų režimas

en: Delay adding the flexslider class to the slideshow.
lt_LT: Atidėti flexslider klasės pridėjimą prie slideshow.

en: Trashed Slides
lt_LT: Ištrinti skaidrės

en: View trashed slides
lt_LT: Peržiūrėti ištrintas skaidres

en: Convert to Gallery
lt_LT: Paversti į galeriją

en: Convert this slideshow into a MetaSlider Gallery
lt_LT: Paversti šią skaidrių demonstraciją į MetaSlider galeriją

en: Add a new slide
lt_LT: Pridėti naują skaidrę

en: Add Slide
lt_LT: Pridėti skaidrę

en: Save & open the preview
lt_LT: Išsaugoti & atidaryti peržiūrą

en: Add a new slideshow
lt_LT: Pridėti naują slideshow

en: New
lt_LT: Naujas

en: Duplicate this slideshow
lt_LT: Dublikuoti šį slideshow

en: Duplicate
lt_LT: Dublikuoti

en: Adding custom CSS is a MetaSlider Slideshow Pro feature. Click to learn more.
lt_LT: Pasirinktinių CSS pridėjimas yra MetaSlider Slideshow Pro funkcija. Spustelėkite, kad sužinotumėte daugiau.

en: Add CSS
lt_LT: Pridėti CSS

en: Save slideshow
lt_LT: Išsaugoti slideshow

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Return to Published Slides
lt_LT: Grįžti prie paskelbtų skaidrių

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Help Center
lt_LT: Pagalbos centras

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: MetaSliderQuickstart class does not exists.
lt_LT: MetaSliderQuickstart klasė neegzistuoja.

en: Creating slideshow... Please wait!
lt_LT: Sukuriama skaidrių demonstracija... Prašome palaukti!

en: Redirecting...
lt_LT: Peradresuojama...

en: Quick Start
lt_LT: Greitas pradžia

en: Start with a demo
lt_LT: Pradėti su demonstracija

en: Use your own media
lt_LT: Naudokite savo mediją

en: Blank slideshow
lt_LT: Tuščia skaidrių demonstracija

en: Import a demo slideshow
lt_LT: Importuoti demonstracinę skaidrių demonstraciją

en: Use sample slides to quickly create a new slideshow.
lt_LT: Naudokite pavyzdines skaidres, kad greitai sukurtumėte naują skaidrių demonstraciją.

en: Slide Type
lt_LT: Skaidrės tipas

en: Image
lt_LT: Nuotrauka

en: External Image
lt_LT: Išorinė nuotrauka

en: External Video
lt_LT: Išorinis vaizdo įrašas

en: Custom HTML
lt_LT: Pritaikyta HTML

en: Post Feed
lt_LT: Įrašų srautas

en: Layer Slide
lt_LT: Sluoksnio skaidrė

en: Local Video
lt_LT: Vietinis vaizdo įrašas

en: Features
lt_LT: Ypatybės

en: Boxed
lt_LT: Dėžutėje

en: Full-width
lt_LT: Pilno pločio

en: Carousel
lt_LT: Karuselė

en: Thumbnail Navigation
lt_LT: Miniatiūrų naršymas

en: Video Caption
lt_LT: Vaizdo įrašo antraštė

en: Hero Image
lt_LT: Herojus paveikslėlis

en: Animation Type
lt_LT: Animacijos tipas

en: Integration
lt_LT: Integracija

en: The Events Calendar
lt_LT: Renginių kalendorius

en: WordPress Posts
lt_LT: WordPress įrašai

en: Free and Pro
lt_LT: Nemokamai ir Pro

en: Free only
lt_LT: Tik nemokamai

en: Pro only
lt_LT: Tik Pro

en: Reset Filters
lt_LT: Atstatyti filtrus

en: No demos match your filters.
lt_LT: Nėra demonstracijų, atitinkančių jūsų filtrus.

en: Create %s slideshow?
lt_LT: Sukurti %s slideshow?

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Yes, please!
lt_LT: Taip, prašau!

en: Demo
lt_LT: Demonstracija

en: Get MetaSlider Slideshow Pro!
lt_LT: Gauti MetaSlider Slideshow Pro!

en: Upgrade now to unlock this demo slideshow!
lt_LT: Atnaujinkite dabar, kad atrakintumėte šią demonstracinę prezentaciją!

en: Upgrade now
lt_LT: Atnaujinti dabar

en: Create a slideshow with your images
lt_LT: Sukurkite slideshow su savo vaizdais

en: Choose your own images to start a new slideshow.
lt_LT: Pasirinkite savo vaizdus, kad pradėtumėte naują slideshow.

en: Uploading images...
lt_LT: Įkeliamas vaizdas...

en: Open Media Library
lt_LT: Atidaryti medijos biblioteką

en: Introducing the Theme Editor in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Pristatome temos redaktorių MetaSlider Slideshow Pro

en: Theme Editor
lt_LT: Temos redaktorius

en: Create your own MetaSlider Themes
lt_LT: Sukurkite savo MetaSlider temas

en: The Theme Editor is an easy and powerful way to design themes that exactly match your site.
lt_LT: Temos redaktorius yra lengvas ir galingas būdas sukurti temas, kurios tiksliai atitinka jūsų svetainę.

en: The Theme Editor allows you to customize almost every aspect of your slideshow themes. You can change the arrows, navigation, captions, Play / Pause button, and other slideshow details.
lt_LT: Temos redaktorius leidžia jums pritaikyti beveik kiekvieną aspektą jūsų slideshow temų. Galite keisti rodykles, navigaciją, antraštes, Groti / Sustabdyti mygtuką ir kitus slideshow detales.

en: Upgrade to MetaSlider Slideshow Pro and you can create a beautiful WordPress slideshow in minutes.
lt_LT: Atsinaujinkite į MetaSlider Slideshow Pro ir galite sukurti gražų WordPress slideshow per kelias minutes.

en: Comparison Chart
lt_LT: Palyginimo lentelė

en: Free
lt_LT: Nemokamai

en: Installed
lt_LT: Įdiegtas

en: Create unlimited slideshows
lt_LT: Sukurkite neribotą skaičių slideshow

en: Create and manage as many slideshows as you need.
lt_LT: Sukurkite ir valdykite tiek slideshow, kiek jums reikia.

en: Regular updates
lt_LT: Reguliarūs atnaujinimai

en: We keep MetaSlider compatible with the latest versions of WordPress.
lt_LT: Mes išlaikome MetaSlider suderinamą su naujausiomis WordPress versijomis.

en: Intelligent image cropping
lt_LT: Išmanus vaizdų apkarpymas

en: Unique Smart Crop functionality ensures your slides are perfectly resized.
lt_LT: Unikali Smart Crop funkcija užtikrina, kad jūsų skaidrės būtų puikiai perstato.

en: Toggle your slide's visibility
lt_LT: Perjungti jūsų skaidrės matomumą

en: Hide any slide, without having to delete them.
lt_LT: Paslėpti bet kurią skaidrę, nepašalinant jų.

en: Thumbnail navigation
lt_LT: Miniatiūrų navigacija

en: Allow users to browse your slideshows using thumbnail navigation.
lt_LT: Leisti vartotojams naršyti jūsų skaidres naudojant miniatiūrų navigaciją.

en: Add YouTube, Vimeo and Tiktok slides
lt_LT: Pridėti YouTube, Vimeo ir TikTok skaidres

en: Easily include videos hosted by YouTube, Vimeo or TikTok.
lt_LT: Lengvai įtraukite vaizdo įrašus, kuriuos talpina YouTube, Vimeo ar TikTok.

en: Add local video slides
lt_LT: Pridėti vietines vaizdo skaidres

en: Create slideshows with videos from your WordPress media library.
lt_LT: Sukurkite skaidres su vaizdo įrašais iš jūsų WordPress medijos bibliotekos.

en: Add external video slides
lt_LT: Pridėti išorines vaizdo skaidres

en: Create slideshows with external videos.
lt_LT: Sukurkite skaidres su išoriniais vaizdo įrašais.

en: Extra premium themes
lt_LT: Papildomi premium temos

en: MetaSlider Slideshow Pro provides stylish and exclusive themes for your slideshows.
lt_LT: MetaSlider Slideshow Pro teikia stilingas ir išskirtines temas jūsų skaidrėms.

en: Add slide layers
lt_LT: Pridėti skaidrių sluoksnius

en: Add layers to your slides with over 50 available transition effects.
lt_LT: Pridėkite sluoksnius prie savo skaidrių su daugiau nei 50 galimų perėjimo efektų.

en: Add Post Feed slides
lt_LT: Pridėti įrašų srauto skaidres

en: Easily build slides based on your WordPress posts.
lt_LT: Lengvai kurkite skaidres, pagrįstas jūsų WordPress įrašais.

en: Add Custom HTML slides
lt_LT: Pridėti pasirinktinės HTML skaidres

en: Design slides using images, HTML and CSS
lt_LT: Sukurkite skaidres naudodami vaizdus, HTML ir CSS

en: Add Background Color slides
lt_LT: Pridėti fono spalvos skaidres

en: Create slides using a solid or gradient background color and text.
lt_LT: Sukurkite skaidres naudodami vientisą arba gradientinę fono spalvą ir tekstą.

en: Add Post Images slides
lt_LT: Pridėti įrašų vaizdų skaidres

en: Extract images from the current post and displays them as slides.
lt_LT: Ištraukite vaizdus iš šio įrašo ir rodykite juos kaip skaidres.

en: Add custom CSS
lt_LT: Pridėti pasirinktinius CSS

en: Customize your slideshows to fit with your website.
lt_LT: Prik Customize jūsų skaidres, kad jos atitiktų jūsų svetainę.

en: Schedule your slides
lt_LT: Planuoti jūsų skaidres

en: Add a start/end date to individual slides.
lt_LT: Pridėti pradžios/pabaigos datą atskiroms skaidrėms.

en: WooCommerce integrations
lt_LT: WooCommerce integracijos

en: Display your products as slides with support for product galleries.
lt_LT: Rodyti savo produktus kaip skaidres su palaikymu produktų galerijoms.

en: Advanced Custom Fields integrations
lt_LT: Išplėstinių pasirinktinių laukų integracijos

en: Display ACF image and gallery fields.
lt_LT: Rodyti ACF vaizdų ir galerijų laukus.

en: The Events Calendar integrations
lt_LT: Įvykių kalendoriaus integracijos

en: Display your events as slides.
lt_LT: Rodyti savo renginius kaip skaidres.

en: Repeating Slides support
lt_LT: Pakartojančių skaidrių palaikymas

en: Repeat a slide multiple times.
lt_LT: Pakartoti skaidrę kelis kartus.

en: Premium support
lt_LT: Premium palaikymas

en: Have your specific queries addressed directly by our experts.
lt_LT: Leiskite mūsų ekspertams tiesiogiai atsakyti į jūsų konkrečius klausimus.

en: Custom delay for this slide
lt_LT: Pasirinktinė vėlavimas šiai skaidrei

en: Requires the Auto play setting to be enabled for this slideshow. When active on video slides, playback (by user or video autoplay) controls when the slideshow advances.
lt_LT: Reikalauja, kad automatinio atkūrimo nustatymas būtų įjungtas šiam skaidrių demonstravimui. Kai aktyvuota vaizdo skaidrėse, atkūrimas (vartotojo arba vaizdo automatinis atkūrimas) kontroliuoja, kada skaidrės pereina.

en: Custom delay is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Pasirinktinė vėlavimas yra prieinama MetaSlider Slideshow Pro

en: Repeat this slide
lt_LT: Pakartoti šią skaidrę

en: The slide is repeated after the specified number of original slides until the end of the slider. If multiple slides have this feature enabled, only the original (non-repeated) slides are considered when determining the positions of the repeated slides.
lt_LT: Skaidrė pakartojama po nurodyto originalių skaidrių skaičiaus iki skaidrių demonstravimo pabaigos. Jei kelios skaidrės turi šią funkciją įjungtą, tik originalios (nepakartotos) skaidrės laikomos nustatant pakartotų skaidrių pozicijas.

en: Repeat slide is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Skaidrės pakartojimas yra prieinamas MetaSlider Slideshow Pro

en: Custom thumbnail
lt_LT: Pasirinktinis miniatiūra

en: When Navigation is Thumbnails or Filmstrip, select a thumbnail to replace the default one.
lt_LT: Kai navigacija yra miniatiūros arba filmų juosta, pasirinkite miniatiūrą, kad pakeistumėte numatytąją.

en: Custom thumbnail is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Pasirinktinis miniatiūra yra prieinamas MetaSlider Slideshow Pro

en: Custom CSS classes
lt_LT: Pasirinktinių CSS klasių

en: Add custom CSS classes separated with empty spaces to slide li tag.
lt_LT: Pridėkite pasirinktines CSS klases, atskirtas tuščiais tarpais, prie skaidrės li žymos.

en: Custom CSS classes is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Pasirinktinių CSS klasių yra prieinamas MetaSlider Slideshow Pro

en: Crop Position
lt_LT: Karpymo pozicija

en: Choose how images are cropped if they are too large for the slideshow. This works if "Smart Crop" is selected in the "Image Crop" settings.
lt_LT: Pasirinkite, kaip nuotraukos yra karpomos, jei jos per didelės skaidrėms. Tai veikia, jei "Išmanus karpymas" yra pasirinktas "Nuotraukos karpymo" nustatymuose.

en: Top Left
lt_LT: Viršuje kairėje

en: Top Center
lt_LT: Viršuje centre

en: Top Right
lt_LT: Viršuje dešinėje

en: Center Left
lt_LT: Centre kairėje

en: Center Center
lt_LT: Centre centre

en: Center Right
lt_LT: Centre dešinėje

en: Bottom Left
lt_LT: Apačioje kairėje

en: Bottom Center
lt_LT: Apačioje centre

en: Bottom Right
lt_LT: Apačioje dešinėje

en: Re-crop image
lt_LT: Pakartotinai apkarpyti nuotrauką

en: Image Link URL
lt_LT: Nuotraukos nuorodos URL

en: When visitors click on your image slide, they will be taken to this URL. Alternatively, if your theme has a button, the link will be applied to the button.
lt_LT: Kai lankytojai paspaudžia jūsų vaizdo skaidrę, jie bus nukreipti į šį URL. Alternatyviai, jei jūsų tema turi mygtuką, nuoroda bus pritaikyta mygtukui.

en: New window
lt_LT: Naujas langas

en: Open link in a new window
lt_LT: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Image Link Alt Text
lt_LT: Vaizdo nuorodos alternatyvus tekstas

en: This text is used by search engines and visitors using screen readers. Adding Alt text for links is highly recommended.
lt_LT: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų ir lankytojų, naudojančių ekrano skaitytuvus. Rekomenduojama pridėti alternatyvų tekstą nuorodoms.

en: Enter text here
lt_LT: Įrašykite tekstą čia

en: Hide slide on:
lt_LT: Slėpti skaidrę:

en: When enabled this setting will hide the slide on screen widths equal to or greater than %spx
lt_LT: Įjungus, ši nustatymas slėps skaidrę ekrano pločiuose, kurie yra lygūs arba didesni nei %spx

en: When enabled this setting will hide the slide on screen widths of %1$spx to %2$spx
lt_LT: Įjungus, ši nustatymas slėps skaidrę ekrano pločiuose nuo %1$spx iki %2$spx

en: Hide caption on:
lt_LT: Slėpti antraštę:

en: When enabled this setting will hide the caption on screen widths equal to or greater than %spx
lt_LT: Įjungus, ši nustatymas slėps antraštę ekrano pločiuose, kurie yra lygūs arba didesni nei %spx

en: When enabled this setting will hide the caption on screen widths of %1$spx to %2$spx
lt_LT: Įjungus, ši nustatymas slėps antraštę ekrano pločiuose nuo %1$spx iki %2$spx

en: Schedule this slide
lt_LT: Naplanavoti šią skaidrę

en: Schedule is available in MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Tvarkaraštis yra prieinamas MetaSlider Slideshow Pro

en: %s time
lt_LT: %s laikas

en: UTC%s timezone
lt_LT: UTC%s laiko zona

en: %sUses your settings timezone%s
lt_LT: %sNaudoja jūsų nustatymų laiko zoną%s

en: Current server time
lt_LT: Dabartinis serverio laikas

en: Image Title Text
lt_LT: Vaizdo pavadinimo tekstas

en: Visitors will see this text if they hover over your image slide. Adding Title text is useful but not required.
lt_LT: Lankytojai matys šį tekstą, jei užves ant jūsų vaizdo skaidrės. Pridėti pavadinimo tekstą yra naudinga, bet neprivaloma.

en: Enable this to inherit the image title
lt_LT: Įgalinti tai, kad paveldėtų vaizdo pavadinimą

en: Use the image title
lt_LT: Naudoti vaizdo pavadinimą

en: Image Alt Text
lt_LT: Vaizdo Alt tekstas

en: This text is used by search engines and visitors using screen readers. Adding Alt text is highly recommended.
lt_LT: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų ir lankytojų, kurie naudojasi ekranų skaitytojais. Rekomenduojama pridėti Alt tekstą.

en: Enable this to inherit the image alt text
lt_LT: Įgalinti tai, kad paveldėtų vaizdo alt tekstą

en: Use the image alt text
lt_LT: Naudoti vaizdo alt tekstą

en: Nature Site
lt_LT: Gamta

en: Travel Itinerary
lt_LT: Kelionių maršrutas

en: City Guide
lt_LT: Miestų gidas

en: Black and White Photography
lt_LT: Juodai balta fotografija

en: Productivity Guide
lt_LT: Produktivumo gidas

en: Real Estate Listings
lt_LT: Nekilnojamojo turto sąrašai

en: Landscape Photography
lt_LT: Peizažo fotografija

en: Client Logos
lt_LT: Klientų logotipai

en: Wildlife Photography
lt_LT: Gamtos fotografija

en: Images
lt_LT: Vaizdai

en: Image Carousel
lt_LT: Vaizdų karuselis

en: Image Carousel with Captions
lt_LT: Vaizdų karuselis su antraštėmis

en: Creative Process
lt_LT: Kūrybinis procesas

en: Architecture
lt_LT: Architektūra

en: Emerging Perspectives
lt_LT: Kylančios perspektyvos

en: Sporting Spirit
lt_LT: Sportinė dvasia

en: Marathon Journey
lt_LT: Maratono kelionė

en: Cars Display
lt_LT: Automobilių ekspozicija

en: Watch Shop Hero
lt_LT: Laikrodžių parduotuvės herojus

en: Creative Agency Hero
lt_LT: Kūrybinės agentūros herojus

en: Fashion Trends
lt_LT: Mados tendencijos

en: Entertainment YouTube Shorts Feed
lt_LT: Pramogų YouTube Shorts srautas

en: Album Cover Showcase
lt_LT: Albumo viršelio paroda

en: Business Presentation
lt_LT: Verslo pristatymas

en: Books by Genre
lt_LT: Knygos pagal žanrą

en: Testimonials
lt_LT: Atsiliepimai

en: Skincare Routine Guide
lt_LT: Odos priežiūros rutina

en: Indoor Plant Selection Guide
lt_LT: Vidinių augalų pasirinkimo vadovas

en: TikTok Vertical Videos
lt_LT: TikTok vertikalūs vaizdo įrašai

en: Daily Routine Videos
lt_LT: Kasdienės rutinos vaizdo įrašai

en: Coffee Brewing Guide
lt_LT: Kavos ruošimo vadovas

en: Upcoming City Events
lt_LT: Artėjantys miesto renginiai

en: Product Categories
lt_LT: Prekių kategorijos

en: Recent WooCommerce Products
lt_LT: Naujausi WooCommerce produktai

en: Latest News Posts
lt_LT: Naujausi naujienų įrašai

en: Product Demo
lt_LT: Produkto demonstracija

en: Trending Videos
lt_LT: Populiariausi vaizdo įrašai

en: Hotel Rooms
lt_LT: Viešbučio kambariai

en: Client Testimonials
lt_LT: Klientų atsiliepimai

en: Meet the Team
lt_LT: Susipažinkite su komanda

en: Curated Videos
lt_LT: Rinktiniai vaizdo įrašai

en: Natural Skincare Presentation
lt_LT: Natūralios odos priežiūros pristatymas

en: YouTube Shorts Carousel
lt_LT: YouTube Shorts karuselė

en: TikTok Carousel
lt_LT: TikTok karuselė

en: Layer Slides
lt_LT: Sluoksnių skaidrės

en: WooCommerce Carousel
lt_LT: WooCommerce karuselė

en: Bold Motion
lt_LT: Drąsus judėjimas

en: Playful Pets
lt_LT: Žaismingi augintiniai

en: Your settings might not be saving properly due to a configuration on your server. %s is currently set to %s, but we recommend a setting of 4000. Please see %s for more information. The php.ini file is being loaded from here: %s
lt_LT: Jūsų nustatymai gali būti nesaugomi tinkamai dėl konfigūracijos jūsų serveryje. %s šiuo metu nustatytas kaip %s, tačiau rekomenduojame nustatymą 4000. Prašome žiūrėti %s daugiau informacijos. php.ini failas yra įkeliama iš čia: %s

en: this article
lt_LT: šis straipsnis

en: Warning:
lt_LT: Įspėjimas:

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Select Slider:
lt_LT: Pasirinkite skaidrę:

en: No slideshows found
lt_LT: Nerasta skaidrių prezentacijų

en: The requested image does not exist. Please try again.
lt_LT: Prašoma nuotrauka neegzistuoja. Bandykite dar kartą.

en: The image was successfully updated.
lt_LT: Nuotrauka sėkmingai atnaujinta.

en: There was an error updating the image. Please try again
lt_LT: Įvyko klaida atnaujinant nuotrauką. Bandykite dar kartą.

en: There was an error while updating the database. Please try again.
lt_LT: Įvyko klaida atnaujinant duomenų bazę. Bandykite dar kartą.

en: Trash slide
lt_LT: Šiukšlių skaidrė

en: Update slide image
lt_LT: Atnaujinti skaidrės nuotrauką

en: Duplicate slide
lt_LT: Kopijuoti skaidrę

en: Hide slide
lt_LT: Slėpti skaidrę

en: This isn't a valid image format. Please try again.
lt_LT: Tai nėra galiojantis nuotraukos formatas. Bandykite dar kartą.

en: Access denied
lt_LT: Prieiga atmesta

en: Image Slide
lt_LT: Nuotraukos skaidrė

en: Warning: The image data does not exist. Please re-upload the image.
lt_LT: Įspėjimas: nuotraukos duomenys neegzistuoja. Prašome pakartotinai įkelti nuotrauką.

en: General
lt_LT: Bendra

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: Device
lt_LT: Įrenginys

en: Crop
lt_LT: Kirsti

en: Schedule
lt_LT: Grafikas

en: Advanced
lt_LT: Išplėstinis

en: View Slide Details
lt_LT: Peržiūrėti skaidrės detales

en: Edit Slideshow
lt_LT: Redaguoti Slideshow

en: Play
lt_LT: Groti

en: Pause
lt_LT: Sustabdyti

en: MetaSlider Slideshow Pro is installed but is out of date. You may update it %shere%s. Learn more about this notice %shere%s
lt_LT: MetaSlider Slideshow Pro yra įdiegtas, tačiau jis yra pasenęs. Galite atnaujinti jį %shere%s. Sužinokite daugiau apie šį pranešimą %shere%s

en: Settings & Help
lt_LT: Nustatymai & Pagalba

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į Pro

en: All Slideshows
lt_LT: Visi Slideshow

en: Create Slideshow
lt_LT: Sukurti Slideshow

en: Add to slideshow
lt_LT: Pridėti prie slideshow

en: Image Folder
lt_LT: Vaizdų aplankas

en: Post Images
lt_LT: Įrašų vaizdai

en: The slide was successfully restored
lt_LT: Skaidrė sėkmingai atkurta

en: The attempt to restore the slide failed.
lt_LT: Bandymas atkurti skaidrę nepavyko.

en: The slide was successfully trashed
lt_LT: Skaidrė sėkmingai ištrinta

en: The slide was permanently deleted
lt_LT: Skaidrė buvo ištrinta visam laikui

en: Please consider moving your slides to <b>FlexSlider</b>. We're adding all new MetaSlider Slideshow features to this option. <a href="%s">Find out more</a>.
lt_LT: Prašome apsvarstyti galimybę perkelti savo skaidres į <b>FlexSlider</b>. Pridedame visas naujas MetaSlider Slideshow funkcijas prie šios parinkties. <a href="%s">Sužinokite daugiau</a>.

en: Slide permanently deleted.
lt_LT: Skaidrė ištrinta visam laikui.

en: Slide restored.
lt_LT: Skaidrė atkurta.

en: Toggle slide reorder panel
lt_LT: Perjungti skaidrių pergrupavimo panelę

en: You are viewing slides that have been trashed, which will be automatically deleted in %s days.
lt_LT: Jūs peržiūrite skaidres, kurios buvo ištrintos ir bus automatiškai pašalintos per %s dienas.

en: Move slideshow to trash
lt_LT: Perkelti skaidrių pristatymą į šiukšliadėžę

en: Add slideshow
lt_LT: Pridėti skaidrių pristatymą

en: Choose slideshow
lt_LT: Pasirinkti skaidrių pristatymą

en: Insert slideshow
lt_LT: Įterpti skaidrių pristatymą

en: Create slides by adding text, videos and more to your images
lt_LT: Sukurkite skaidres pridėdami tekstą, vaizdo įrašus ir dar daugiau prie savo vaizdų

en: With Layer slides, you can create beautiful, stylish layers of different elements.
lt_LT: Naudodami sluoksnių skaidres, galite sukurti gražius, stilingus skirtingų elementų sluoksnius.

en: You start with an image and then can add text, video, colors, animations, more images, and even shortcodes.
lt_LT: Pradedate su vaizdu, o tada galite pridėti tekstą, vaizdo įrašus, spalvas, animacijas, daugiau vaizdų ir net trumpus kodus.

en: Find out more about MetaSlider Slideshow Pro
lt_LT: Sužinokite daugiau apie MetaSlider Slideshow Pro

en: Create slideshows with your Vimeo videos
lt_LT: Sukurkite skaidrių pristatymus su savo Vimeo vaizdo įrašais

en: With Vimeo slides, you can build beautiful slideshows with your Vimeo videos.
lt_LT: Naudodami Vimeo skaidres, galite kurti gražius skaidrių pristatymus su savo Vimeo vaizdo įrašais.

en: Vimeo slides will display your videos with auto play, mute, the ability to hide controls, and much more.
lt_LT: Vimeo skaidrės rodys jūsų vaizdo įrašus su automatiškai atkuriamu grojimu, nutildymu, galimybe paslėpti valdiklius ir dar daugiau.

en: Create slideshows with your YouTube videos
lt_LT: Sukurkite skaidrių pristatymus su savo YouTube vaizdo įrašais

en: With YouTube slides, you can build beautiful slideshows with your YouTube videos.
lt_LT: Naudodami YouTube skaidres, galite kurti gražius skaidrių pristatymus su savo YouTube vaizdo įrašais.

en: YouTube slides will display your videos with auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
lt_LT: YouTube skaidrės rodys jūsų vaizdo įrašus su automatiškai atkuriamu grojimu, nutildymu, tinginiu įkėlimu, galimybe paslėpti valdiklius ir dar daugiau.

en: Create slideshows with your posts
lt_LT: Sukurkite skaidrių pristatymus su savo įrašais

en: With Post Feed slides, you can build slideshows with your latest posts, events, or WooCommerce products.
lt_LT: Naudodami įrašų srauto skaidres, galite kurti skaidrių pristatymus su savo naujausiais įrašais, renginiais arba WooCommerce produktais.

en: Post Feed slides will automatically display your posts with images, text, custom fields, and much more.
lt_LT: Įrašų srauto skaidrės automatiškai rodys jūsų įrašus su vaizdais, tekstu, pasirinktiniais laukais ir dar daugiau.

en: Create slideshows with images stored outside of WordPress
lt_LT: Sukurkite skaidrių pristatymus su vaizdais, saugomais už WordPress ribų

en: With External URL slides, you can load images directly from non-WordPress sources such as CDNs or image hosts.
lt_LT: Naudodami Išorinius URL skaidres, galite tiesiogiai įkelti vaizdus iš ne-WordPress šaltinių, tokių kaip CDN arba vaizdų talpinimo paslaugos.

en: External URL slides give you all the power of MetaSlider Slideshow, using images stored anywhere you want.
lt_LT: Išorinės URL skaidrės suteikia jums visą MetaSlider Slideshow galią, naudojant vaizdus, saugomus bet kur, kur norite.

en: Create slideshows with videos in your media library
lt_LT: Sukurkite skaidres su vaizdo įrašais savo medijos bibliotekoje

en: With Local Video slides, you can build beautiful slideshows with videos in your WordPress media library.
lt_LT: Naudodami Vietinius Vaizdo įrašų skaidres, galite kurti gražias skaidres su vaizdo įrašais savo WordPress medijos bibliotekoje.

en: Local Video slides will display your MP4, WebM, and MOV videos with cover images, auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
lt_LT: Vietinės Vaizdo įrašų skaidrės rodys jūsų MP4, WebM ir MOV vaizdo įrašus su viršelio vaizdais, automatiškai paleidžiant, nutildant, tingiai įkeliant, galimybe paslėpti valdiklius ir daug daugiau.

en: Create slideshows with videos stored outside of WordPress
lt_LT: Sukurkite skaidres su vaizdo įrašais, saugomais ne WordPress

en: With External Video slides, you can add videos directly from non-WordPress sources.
lt_LT: Naudodami Išorinius Vaizdo įrašų skaidres, galite pridėti vaizdo įrašus tiesiogiai iš ne-WordPress šaltinių.

en: External Video Slides will display your MP4, WebM, and MOV videos. Features include text captions, cover images, auto play, mute, lazy load, the ability to hide controls, and much more.
lt_LT: Išorinės Vaizdo įrašų skaidrės rodys jūsų MP4, WebM ir MOV vaizdo įrašus. Funkcijos apima tekstinius antraštes, viršelio vaizdus, automatiškai paleidžiant, nutildant, tingiai įkeliant, galimybe paslėpti valdiklius ir daug daugiau.

en: Create slideshows with custom HTML
lt_LT: Sukurkite skaidres su pasirinktiniu HTML

en: With Custom HTML slides, you can design slides using images, HTML and CSS. This gives you complete control over the layout and styling.
lt_LT: Naudodami Pasirinktinių HTML skaidres, galite kurti skaidres naudodami vaizdus, HTML ir CSS. Tai suteikia jums visišką kontrolę per išdėstymą ir stilių.

en: With Background Color slides, you can create slides using a solid or gradient background color. Perfect for text-only slides, calls to action or quick banners.
lt_LT: Naudodami fono spalvos skaidres, galite kurti skaidres su vientisa arba gradientine fono spalva. Puikiai tinka skaidrėms tik su tekstu, veiksmų kvietimams arba greitiems baneriams.

en: Create slideshows with Tiktok Videos
lt_LT: Sukurkite skaidres su Tiktok vaizdo įrašais

en: A TikTok Slide will display a video in your slideshow directly from TikTok.com.
lt_LT: Tiktok skaidrė rodys vaizdo įrašą jūsų skaidrėse tiesiai iš TikTok.com.

en: Create slideshows with images from a folder
lt_LT: Sukurkite skaidres su vaizdais iš aplanko

en: The Image Folder slide type extracts images from a specified folder and displays them as slides.
lt_LT: Vaizdo Aplanko skaidrės tipas ištraukia vaizdus iš nurodyto aplanko ir rodo juos kaip skaidres.

en: This slide type displays images from folders in your WordPress Media Library.
lt_LT: Šis skaidrės tipas rodo vaizdus iš aplankų jūsų WordPress medijos bibliotekoje.

en: Create slideshows with Post Images
lt_LT: Sukurkite skaidres su įrašų vaizdais

en: The Post Images slide type extracts images from the current post and displays them as slides.
lt_LT: Įrašų Vaizdų skaidrės tipas ištraukia vaizdus iš dabartinio įrašo ir rodo juos kaip skaidres.

en: This slide type supports featured images, post content images, WooCommerce galleries, Advanced Custom Fields images and galleries.
lt_LT: Šis skaidrės tipas palaiko išskirtinius vaizdus, įrašo turinio vaizdus, WooCommerce galerijas, Išplėstinių Pasirinktinių Laukų vaizdus ir galerijas.

en: Create slideshows with your WooCommerce products
lt_LT: Sukurkite skaidres su savo WooCommerce produktais

en: With WooCommerce slides, you can build slideshows with your WooCommerce products.
lt_LT: Naudodami WooCommerce skaidres, galite kurti skaidres su savo WooCommerce produktais.

en: WooCommerce slides will automatically display your products with images, text, custom fields, and much more.
lt_LT: WooCommerce skaidrės automatiškai rodys jūsų produktus su vaizdais, tekstu, pasirinktiniais laukais ir daug daugiau.

en: Premium Support
lt_LT: Premium parama

en: Support
lt_LT: Parama

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Leave a review
lt_LT: Palikite atsiliepimą

en: Uploading...
lt_LT: Kraunama...

en: Upload Complete
lt_LT: Įkėlimas baigtas

en: Import file is missing
lt_LT: Importo failas trūksta

en: You attempted to edit a slideshow that does not exist. Perhaps it was moved to trash?
lt_LT: Bandėte redaguoti skaidrę, kurios nėra. Galbūt ji buvo perkelta į šiukšlių dėžę?

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: Hover
lt_LT: Pereiti

en: Icon Colors
lt_LT: Piktogramos spalvos

en: Icon Size
lt_LT: Piktogramos dydis

en: Border Color
lt_LT: Krašto spalva

en: Border Width
lt_LT: Krašto plotis

en: Border Style
lt_LT: Krašto stilius

en: Solid
lt_LT: Tvirtas

en: Dotted
lt_LT: Taškinis

en: Dashed
lt_LT: Dotted

en: Distance from Navigation
lt_LT: Atstumas nuo navigacijos

en: Border Radius
lt_LT: Krašto spindulys

en: Opacity (default)
lt_LT: Permatomumas (numatytasis)

en: Opacity (hover)
lt_LT: Permatomumas (užvedus)

en: The outline color shown around an arrow when it receives focus, for accessibility.
lt_LT: Kontūro spalva, rodoma aplink rodyklę, kai ji gauna fokusą, prieinamumui.

en: Focus Outline Width
lt_LT: Fokuso kontūro plotis

en: The width of the outline shown around an arrow when it receives focus, for accessibility.
lt_LT: Kontūro, rodomo aplink rodyklę, plotis, kai ji gauna fokusą, prieinamumui.

en: Focus Outline Offset
lt_LT: Fokuso kontūro atstumas

en: The distance between the outline and the arrow when it receives focus, for accessibility.
lt_LT: Atstumas tarp kontūro ir rodyklės, kai ji gauna fokusą, prieinamumui.

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Numbers Underline Color
lt_LT: Skaičių pabraukimo spalva

en: Numbers Color
lt_LT: Skaičių spalva

en: Numbers Size
lt_LT: Skaičių dydis

en: Numbers Line Height
lt_LT: Skaičių eilutės aukštis

en: Distance Between Numbers
lt_LT: Atstumas tarp skaičių

en: Colors
lt_LT: Spalvos

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Links
lt_LT: Nuorodos

en: Font Size
lt_LT: Šrifto dydis

en: The Font Size uses em units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
lt_LT: Šrifto dydis naudoja em vienetus. Rodinys yra santykinis jūsų temos CSS, todėl peržiūra gali skirtis nuo priekinių puslapių rodymo.

en: Line Height
lt_LT: Eilutės aukštis

en: The Line Height uses em units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
lt_LT: Eilutės aukštis naudoja em vienetus. Rodinys yra santykinis jūsų temos CSS, todėl peržiūra gali skirtis nuo priekinių puslapių rodymo.

en: Text Align
lt_LT: Teksto lygiavimas

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Center
lt_LT: Centras

en: Vertical Position
lt_LT: Vertikali padėtis

en: Top
lt_LT: Viršus

en: Bottom
lt_LT: Apačia

en: Vertical Position Offset
lt_LT: Vertikalios padėties offsetas

en: Based on "Position".
lt_LT: Remiasi „Padėtis“.

en: Horizontal Position
lt_LT: Horizontalioji padėtis

en: Horizontal Position Offset
lt_LT: Horizontalios padėties offsetas

en: Based on "Horizontal Position".
lt_LT: Remiasi „Horizontalioji padėtis“.

en: Distance from Edge
lt_LT: Atstumas nuo krašto

en: Alignment
lt_LT: Išlygiavimas

en: Dots Border Radius
lt_LT: Taškų kampo spindulys

en: Dots Width
lt_LT: Taškų plotis

en: Dots Height
lt_LT: Taškų aukštis

en: Distance Between Dots
lt_LT: Atstumas tarp taškų

en: Number Underline Width
lt_LT: Skaičiaus pabraukimo plotis

en: Numbers Underline Style
lt_LT: Skaičių pabraukimo stilius

en: Numbers
lt_LT: Skaičiai

en: Number Size
lt_LT: Skaičiaus dydis

en: Number Line Height
lt_LT: Numerio linijos aukštis

en: The Font Size uses rem units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
lt_LT: Šrifto dydis naudoja rem vienetus. Rodinys yra santykinis jūsų temos CSS, todėl peržiūra gali skirtis nuo priekinių parodų.

en: The Line Height uses rem units. The display is relative to your theme's CSS so the preview be different from the frontend display.
lt_LT: Eilutės aukštis naudoja rem vienetus. Rodinys yra santykinis jūsų temos CSS, todėl peržiūra gali skirtis nuo priekinių parodų.

en: Dots Border Width
lt_LT: Taškų kraštinės plotis

en: Position
lt_LT: Pozicija

en: Visible in active and hover navigation dot
lt_LT: Matomas aktyvioje ir pelės užvedimo navigacijos taške

en: Dots Border Style
lt_LT: Taškų kraštinės stilius

en: This background color is used when a slide does not fill the whole width and height of the slide area.
lt_LT: Ši fono spalva naudojama, kai skaidrė neužima viso pločio ir aukščio skaidrės srityje.

en: Based on "Vertical Position".
lt_LT: Remiasi "Vertikalios pozicijos".

en: Distance from Center
lt_LT: Atstumas nuo centro

en: This is the default MetaSlider Slideshow theme.
lt_LT: Tai yra numatytoji MetaSlider Slideshow tema.

en: Bitono is a minimalist theme with a 2-color scheme. Recommended for Image, External Image and Post feed slides.
lt_LT: Bitono yra minimalistinė tema su 2 spalvų schema. Rekomenduojama vaizdams, išoriniams vaizdams ir pranešimų srauto skaidrėms.

en: Clarity is focused on accessibility. It has easy-to-read fonts, and a straightforward, distraction-free interface.
lt_LT: Clarity yra orientuota į prieinamumą. Ji turi lengvai skaitomus šriftus ir paprastą, be trukdžių sąsają.

en: Databold is a modern, business theme with lots of room for your captions. Databold is recommended for Image, External Image, and Post Feed slides.
lt_LT: Databold yra moderni, verslo tema, turinti daug vietos jūsų antraštėms. Databold rekomenduojama vaizdams, išoriniams vaizdams ir pranešimų srauto skaidrėms.

en: Draxler is a stylish theme that places the navigation arrows in the top-right corner. There's also plenty of room for your captions.
lt_LT: Draxler yra stilinga tema, kuri navigacijos rodykles įrengia dešiniajame viršutiniame kampe. Taip pat yra daug vietos jūsų antraštėms.

en: Featuring a built-in button with custom link, Nexus seamlessly integrates key points and interactive elements, making your presentation both engaging and navigable.
lt_LT: Turintį integruotą mygtuką su pasirinktiniu nuoroda, Nexus sklandžiai integruoja pagrindinius taškus ir interaktyvius elementus, todėl jūsų pristatymas yra tiek įtraukiantis, tiek lengvai naršomas.

en: A standard slideshow layout with a modern design and large, clear arrows.
lt_LT: Standartinė skaidrių išdėstymo su moderniu dizainu ir didelėmis, aiškiomis rodyklėmis.

en: A clean, subtle theme that features block arrows and bold design.
lt_LT: Švari, subtili tema, kuri turi blokines rodykles ir drąsų dizainą.

en: A fun, circular design to brighten up your site. This theme works well with dark images
lt_LT: Linksmas, apvalus dizainas, kuris praskaidrins jūsų svetainę. Ši tema gerai tinka tamsiems vaizdams

en: A smart, contemporary design that is built to blend seamlessly into any theme.
lt_LT: Išmanus, šiuolaikinis dizainas, sukurtas sklandžiai integruotis į bet kurią temą.

en: This theme places the controls vertically for a unique look.
lt_LT: Šiame teme valdikliai išdėstyti vertikaliai, suteikdami unikalų vaizdą.

en: A futuristic and linear design that has a unique, horizontal navigation.
lt_LT: Futuristinis ir linijinis dizainas, turintis unikalią, horizontalią navigaciją.

en: This lightweight design uses numbers for the navigation. The navigation, caption, and arrows are share the same line.
lt_LT: Šis lengvas dizainas naudoja skaičius navigacijai. Navigacija, antraštė ir rodyklės dalijasi ta pačia eilute.

en: This theme has a special additional functionality that uses image titles as the slide navigation.
lt_LT: Šiame teme yra speciali papildoma funkcija, kuri naudoja vaizdų antraštes kaip skaidrių navigaciją.

en: If you would like to use the image titles as the navigation, you can do so by editing the image title in the media library or manually on the slide (SEO tab).
lt_LT: Jei norite naudoti vaizdų antraštes kaip navigaciją, galite tai padaryti redaguodami vaizdo antraštę medijos bibliotekoje arba rankiniu būdu ant skaidrės (SEO skirtukas).

en: This theme has a unique design that gives it a sophisticated look.
lt_LT: Šiame teme yra unikalus dizainas, kuris suteikia jam rafinuotą išvaizdą.

en: A bold and clear design that works well on a darker images.
lt_LT: Drąsus ir aiškus dizainas, kuris gerai atrodo tamsesniuose vaizduose.

en: A minimalist theme that gets out of the way so you can showcasing your beautiful pictures. Best used with Image Slides.
lt_LT: Minimalistinis tema, kuris nesikiša, kad galėtumėte demonstruoti savo gražius vaizdus. Geriausiai naudojamas su Vaizdų Skaidrėmis.

en: Cascade is a minimalist theme ideal for vertical sliding.
lt_LT: Cascade yra minimalistinis tema, idealiai tinkantis vertikaliam slinkimui.

en: The Nivo Light theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
lt_LT: Nivo Light tema įtraukta čia dėl palikimo tikslo. Pastaba: veikia tik su Nivo Slider

en: The Nivo Bar theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
lt_LT: Nivo Bar tema įtraukta čia dėl palikimo tikslo. Pastaba: veikia tik su Nivo Slider

en: The Nivo Dark theme included here for legacy purposes. Note: only works with Nivo Slider
lt_LT: Nivo Dark tema įtraukta čia dėl palikimo tikslo. Pastaba: veikia tik su Nivo Slider

en: minimalist
lt_LT: minimalistinis

en: 2 columns
lt_LT: 2 stulpeliai

en: A 2 columns minimalistic theme to split your images and captions.
lt_LT: Minimalistinė tema su 2 stulpeliais, skirta jūsų vaizdams ir antraštėms skaidyti.

en: Image, External URL and Post Feed slides are displayed in 2 columns, while the others slide types are displayed in 1 column.
lt_LT: Vaizdai, išoriniai URL ir įrašų srauto skaidrės rodomos 2 stulpeliuose, o kitos skaidrių rūšys rodomos 1 stulpelyje.

en: videos
lt_LT: vaizdo įrašai

en: vertical
lt_LT: vertikalus

en: A theme to showcase vertical images and videos.
lt_LT: Tema, skirta demonstruoti vertikalius vaizdus ir vaizdo įrašus.

en: Ideal for Images, Post Feed slides, YouTube and Vimeo vertical videos.
lt_LT: Idealiai tinka vaizdams, įrašų srauto skaidrėms, YouTube ir Vimeo vertikaliems vaizdo įrašams.

en: A dynamic slideshow theme that emphasizes the active slide by scaling it larger than the surrounding slides, creating a hero-like focal point that draws the viewer's attention.
lt_LT: Dinaminis slideshow tema, kuris pabrėžia aktyvų skaidrę, padidinant ją didesnę nei aplinkines skaidres, sukuriant herojui būdingą fokusavimo tašką, kuris traukia žiūrovo dėmesį.

en: It should be used with 100% Width and Carousel Mode disabled, Transition Effect set to Slide and Center Align enabled. Currently works on all slide types except External Image and Tiktok Videos.
lt_LT: Jis turėtų būti naudojamas su 100% pločio ir išjungtu karuselių režimu, perėjimo efekto nustatymas - „Skaidrė“ ir centrinis išlygiavimas įjungtas. Šiuo metu veikia su visų rūšių skaidrėmis, išskyrus Išorinę nuotrauką ir Tiktok vaizdo įrašus.

en: A slideshow theme that unveils captions on hover, adding a dynamic touch to portfolios and showcases.
lt_LT: Slideshow tema, kuri atskleidžia antraštes pelės užvedimu, pridėdama dinamišką prisilietimą prie portfelių ir parodų.

en: Best used on slideshows with captions.
lt_LT: Geriausiai tinka slideshow su antraštėmis.

en: A modern slideshow theme with captions positioned at the top, showcasing features with sleek elegance.
lt_LT: Moderni slideshow tema su antraštėmis, įdėtomis viršuje, demonstruojanti funkcijas sklandžiu elegancija.

en: When using this theme with Carousel Mode, adjust the Carousel Margin setting to create space between the slides.
lt_LT: Naudojant šią temą su karuselių režimu, sureguliuokite karuselės margino nustatymą, kad sukurtumėte tarpus tarp skaidrių.

en: A dynamic slideshow theme that emphasizes the active slide by using grayscale and opacity for the surrounding slides, creating a focal point that draws the viewer's attention.
lt_LT: Dinaminis slideshow tema, kuris pabrėžia aktyvų skaidrę, naudodamas pilką spalvą ir skaidrumą aplinkinėms skaidrėms, sukuriant fokusavimo tašką, kuris traukia žiūrovo dėmesį.

en: A dynamic slideshow theme to display testimonials that emphasizes the active slide by using grayscale for the surrounding slides, creating a focal point that draws the viewer's attention.
lt_LT: Dinaminis slideshow tema, skirta rodyti atsiliepimus, kuris pabrėžia aktyvų skaidrę, naudodamas pilką spalvą aplinkinėms skaidrėms, sukuriant fokusavimo tašką, kuris traukia žiūrovo dėmesį.

en: Best used with Image slides. It should also be used with Hidden Arrows, Carousel Mode disabled, Transition Effect set to Slide, Smart Crop enabled and Crop Source set to "Custom width/height".
lt_LT: Geriausiai tinka su nuotraukų skaidrėmis. Jis taip pat turėtų būti naudojamas su paslėptais rodyklėmis, išjungtu karuselių režimu, perėjimo efektu nustatytu „Skaidrė“, įjungtu išmaniuoju karpymu ir šaltinio karpymu nustatytu „Pasirinktinis plotis/aukštis“.

en: Image, External Image, Post Feed, Local Video and External Video slides are displayed in 2 columns, while the other slide types are displayed in 1 column.
lt_LT: Nuotraukų, Išorinių nuotraukų, Įrašų srauto, Vietinio vaizdo ir Išorinių vaizdo skaidrių rodoma 2 stulpeliuose, o kitos skaidrių rūšys rodomos 1 stulpelyje.

en: A 2 rows modern theme to split your images and captions ideal for WooCommerce products.
lt_LT: 2 eilučių moderna tema, skirta padalinti jūsų nuotraukas ir antraštes, ideali WooCommerce produktams.

en: A stylish theme ideal for WooCommerce products.
lt_LT: Stilinga tema, ideali WooCommerce produktams.

en: A modern theme with a clean design to display your captions below the slides.
lt_LT: Moderni tema su švariu dizainu, skirta rodyti jūsų antraštes po skaidrėmis.

en: Captions from Image, External Image, Local Video, External video, YouTube and Vimeo slides are displayed below the slideshow.
lt_LT: Antraštės iš Nuotraukų, Išorinių nuotraukų, Vietinio vaizdo, Išorinio vaizdo, YouTube ir Vimeo skaidrių rodomos po slideshow.

en: This is the default MetaSlider Slideshow theme. Use this theme to adjust colors to your preference.
lt_LT: Tai numatytoji MetaSlider Slideshow tema. Naudokite šią temą, kad pritaikytumėte spalvas pagal savo pageidavimus.

en: To add a button to the Nexus theme, enter the URL and the button text into the "Link" tab.
lt_LT: Norėdami pridėti mygtuką prie Nexus temos, įveskite URL ir mygtuko tekstą į „Nuoroda“ skirtuką.

en: Button
lt_LT: Mygtukas

en: Click Here
lt_LT: Paspauskite čia

en: Border
lt_LT: Kraštas

en: Text and Numbers
lt_LT: Tekstas ir skaičiai

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Font Size for Active Number
lt_LT: Aktyvaus skaičiaus šriftas

en: Line Height for Active Number
lt_LT: Aktyvaus skaičiaus eilutės aukštis

en: Font Size for Count Number
lt_LT: Skaičiaus šriftas

en: Line Height for Count Number
lt_LT: Skaičiaus eilutės aukštis

en: Previous Slide
lt_LT: Ankstesnis skaidrė

en: Next Slide
lt_LT: Kita skaidrė

en: Preparing 1 slide...
lt_LT: Ruošiamas 1 skaidrė...

en: 1 slide added successfully
lt_LT: 1 skaidrė sėkmingai pridėta

en: Slide Types
lt_LT: Skaidrių tipai

en: Opening add slide UI...
lt_LT: Atidaroma skaidrės pridėjimo sąsaja...

en: Closing add slide UI...
lt_LT: Uždaryta skaidrės pridėjimo sąsaja...

en: Updating slide...
lt_LT: Atnaujinama skaidrė...

en: Slide updated successfully
lt_LT: Skaidrė sėkmingai atnaujinta

en: Stop on first slide after looping
lt_LT: Sustoti pirmoje skaidrėje po ciklo

en: Unsplash Library
lt_LT: Unsplash biblioteka

en: Crop position saved and image cropped
lt_LT: Kirpimo pozicija išsaugota ir vaizdas nukirptas

en: There was an error when saving crop position or cropping the image
lt_LT: Įvyko klaida išsaugant kirpimo poziciją arba nukerpant vaizdą

en: Device options are enabled for this slide. Adjust using the Device tab.
lt_LT: Įrenginio parinktys yra įjungtos šiai skaidrei. Reguliuokite naudodami Įrenginio skirtuką.

en: CSS Manager notice opened
lt_LT: CSS valdytojo pranešimas atidarytas

en: CSS Manager notice closed
lt_LT: CSS valdytojo pranešimas uždarytas

en: CSS Manager
lt_LT: CSS valdytojas

en: Easily add custom CSS to your slideshows to create the perfect design for your sites.
lt_LT: Lengvai pridėkite pasirinktinius CSS prie savo skaidrių demonstracijų, kad sukurtumėte tobulą dizainą savo svetainėms.

en: Built-in text editor full of features.
lt_LT: Integruotas teksto redaktorius, pilnas funkcijų.

en: Loads only on the front-end where needed.
lt_LT: Įkeliama tik ten, kur to reikia, priekinėje dalyje.

en: Includes recipes to solve common scenarios.
lt_LT: Įtraukia receptus, kad išspręstumėte dažnas situacijas.

en: Analytics notice opened
lt_LT: Atidaryta analizės pranešimas

en: Analytics notice closed
lt_LT: Uždarytas analizės pranešimas

en: We'd also like to send you infrequent emails with important security and feature updates. See our %s for more details.
lt_LT: Taip pat norėtume siųsti jums retus el. laiškus su svarbiais saugumo ir funkcijų atnaujinimais. Daugiau informacijos rasite mūsų %s.

en: privacy policy
lt_LT: privatumo politika

en: Thanks for using MetaSlider Slideshow
lt_LT: Ačiū, kad naudojatės MetaSlider Slideshow

en: We are currently building the next version of MetaSlider Slideshow. Can you help us out by sharing non-sensitive diagnostic information?
lt_LT: Šiuo metu kuriame kitą MetaSlider Slideshow versiją. Ar galite mums padėti, pasidalindami nesensatyviais diagnostiniais duomenimis?

en: Agree and continue
lt_LT: Sutinku ir tęsti

en: No thanks
lt_LT: Ne, ačiū

en: Gallery convert notice opened
lt_LT: Atidarytas galerijos konvertavimo pranešimas

en: Gallery convert notice closed
lt_LT: Uždarytas galerijos konvertavimo pranešimas

en: Duplicating...
lt_LT: Dublikuojama...

en: To edit this slide, click "Restore" and then "Return to Published Slides"
lt_LT: Norėdami redaguoti šį skaidrę, spustelėkite "Atkurti" ir tada "Grįžti į paskelbtas skaidres"

en: MetaSlider Slideshow dashboard loaded
lt_LT: MetaSlider Slideshow dashboard įkeltas

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma...

en: Saving %s slides. This may take a few moments.
lt_LT: Išsaugoma %s skaidrių. Tai gali užtrukti kelias akimirkas.

en: Saving %s slides.
lt_LT: Išsaugoma %s skaidrių.

en: Slideshow saved
lt_LT: Skaidrė išsaugota

en: Duplicated successfully. Reloading...
lt_LT: Sėkmingai dublikuota. Perkraunama...

en: Settings saved
lt_LT: Nustatymai išsaugoti

en: Still working... %s slides remaining...
lt_LT: Vis dar dirbama... %s skaidrių liko...

en: Tour cancelled successfully
lt_LT: Ekskursija sėkmingai atšaukta

en: Tour cancelled unsuccessfully
lt_LT: Ekskursija nesėkmingai atšaukta

en: Are you sure?
lt_LT: Ar jūs tikri?

en: This slideshow will be moved to the "Trash" area.
lt_LT: Šis skaidrių rinkinys bus perkelti į "Šiukšlinę".

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinti

en: Invalid nonce token
lt_LT: Neteisingas nonce žetonas

en: OK
lt_LT: Gerai

en: Unable to proceed due to invalid nonce token.
lt_LT: Negalima tęsti dėl neteisingo nonce žetono.

en: Something went wrong
lt_LT: Kažkas nepavyko

en: Preparing slideshow for duplication...
lt_LT: Ruošiama skaidrių rinkinys dubliavimui...

en: Doing something...
lt_LT: Atlieku kažką...

en: No error message provided.
lt_LT: Klaidos pranešimas nepateiktas.

en: Undefined error occurred
lt_LT: Įvyko neapibrėžta klaida

en: No error message reported.
lt_LT: Klaidos pranešimas nepateiktas.

en: We recommend you enable %1$s"Recommended Theme Options"%2$s to automatically adjust slideshow settings when selecting a new theme.
lt_LT: Rekomenduojame įgalinti %1$s"Rekomenduojamos temos parinktys"%2$s, kad automatiškai pritaikytumėte skaidrių nustatymus, kai pasirinksite naują temą.

en: Saving theme...
lt_LT: Išsaugoma tema...

en: Theme saved
lt_LT: Tema išsaugota

en: Slideshow Theme
lt_LT: Skaidrių temos

en: This theme was designed for FlexSlider. Please choose the FlexSlider option for the best display.
lt_LT: Ši tema buvo sukurta FlexSlider. Prašome pasirinkti FlexSlider parinktį geriausiam rodymui.

en: Dismiss this notice.
lt_LT: Atmesti šį pranešimą.

en: theme
lt_LT: tema

en: Legacy
lt_LT: Paveldima

en: Custom theme
lt_LT: Pritaikyta tema

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Change
lt_LT: Keisti

en: Change the design of your slideshow with a stylish MetaSlider Slideshow theme!
lt_LT: Keiskite savo slideshow dizainą su stilinga MetaSlider Slideshow tema!

en: Select a custom theme
lt_LT: Pasirinkite pasirinktą temą

en: All themes
lt_LT: Visos temos

en: Upgrade now to unlock this theme!
lt_LT: Atnaujinkite dabar, kad atrakintumėte šią temą!

en: Upgrade now to build your own custom themes!
lt_LT: Atnaujinkite dabar, kad sukurtumėte savo pasirinktines temas!

en: MetaSlider Slideshow Pro is installed!
lt_LT: MetaSlider Slideshow Pro yra įdiegtas!

en: You can create your own themes with our theme editor
lt_LT: Galite kurti savo temas su mūsų temų redaktoriumi

en: Get started
lt_LT: Pradėti

en: Theme Details
lt_LT: Temos išsami informacija

en: Theme Instructions
lt_LT: Temos instrukcijos

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Style Details
lt_LT: Stiliaus išsami informacija

en: This style was created with the Theme Editor.
lt_LT: Šis stilius buvo sukurtas su Temų redaktoriumi.

en: This theme was created through the theme editor.
lt_LT: Ši tema buvo sukurta per temų redaktorių.

en: How To Use
lt_LT: Kaip naudoti

en: Select a theme on the left to use on this slideshow. Click the theme for more details.
lt_LT: Pasirinkite temą kairėje, kad naudotumėte šiam slideshow. Paspauskite ant temos, kad gautumėte daugiau informacijos.

en: MetaSlider Slideshow Pro gives you access to extra themes. You can also create completely new themes that can easily be added to new slideshows.
lt_LT: MetaSlider Slideshow Pro suteikia jums prieigą prie papildomų temų. Taip pat galite sukurti visiškai naujas temas, kurias lengvai galima pridėti prie naujų slideshow.

en: Error: No themes were found.
lt_LT: Klaida: Tema nerasta.

en: Preview slideshow
lt_LT: Peržiūros skaidrė

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

en: Dark / Light Mode (Use L key)
lt_LT: Tamsus / Šviesus režimas (naudokite L klavišą)

en: Toggle full width (Use F key)
lt_LT: Perjungti visą plotį (naudokite F klavišą)

en: Desktop preview
lt_LT: Darbalaukio peržiūra

en: Laptop preview
lt_LT: Nešiojamojo kompiuterio peržiūra

en: Tablet preview
lt_LT: Planšetinio kompiuterio peržiūra

en: Smartphone preview
lt_LT: Išmaniojo telefono peržiūra

en: Exit preview
lt_LT: Išeiti iš peržiūros

en: This feature is not fully supported in this browser.
lt_LT: Ši funkcija nėra visiškai palaikoma šiame naršyklėje.

en: Media caption
lt_LT: Medijos antraštė

en: Media description
lt_LT: Medijos aprašymas

en: Manual entry
lt_LT: Rankinis įvedimas

en: This will override the Caption Link Color option in the "Theme" area of the right sidebar.
lt_LT: Tai perrašys antraštės nuorodos spalvos parinktį „Tema“ dešinėje šoninėje juostoje.

en: Enter text that will appear with your image slide.
lt_LT: Įveskite tekstą, kuris pasirodys su jūsų paveikslėlio skaidre.

en: Automatically updates directly from the WP Media Library
lt_LT: Automatiškai atnaujinama tiesiai iš WP medijos bibliotekos

en: No default was found
lt_LT: Nerasta numatytojo

en: You may use HTML here
lt_LT: Čia galite naudoti HTML

en: Filter by type
lt_LT: Filtruoti pagal tipą

en: All media items
lt_LT: Visi medijos elementai

en: Search Unsplash API
lt_LT: Ieškoti Unsplash API

en: Search unsplash.com...
lt_LT: Ieškoti unsplash.com...

en: Load more
lt_LT: Įkelti daugiau

en: Photo by %s on Unsplash
lt_LT: Nuotrauka %s iš Unsplash

en: Photo on Unsplash
lt_LT: Nuotrauka iš Unsplash

en: Opening Unsplash tab...
lt_LT: Atidaromas Unsplash skirtukas...

en: Unsplash tab closed
lt_LT: Unsplash skirtukas uždarytas

en: No photots found.
lt_LT: Nuotraukų nerasta.

en: Photo by %s
lt_LT: Nuotrauka %s

en: Deselect
lt_LT: Panaikinti pasirinkimą

en: Attachment Details
lt_LT: Priedų detalės

en: view original
lt_LT: peržiūrėti originalą

en: Profile
lt_LT: Profilis

en: Portfolio
lt_LT: Portfelis

en: Alt Text
lt_LT: Alternatyvus tekstas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Quality
lt_LT: Kokybė

en: All photos published on Unsplash can be used for free.
lt_LT: Visos nuotraukos, paskelbtos Unsplash, gali būti naudojamos nemokamai.

en: view license
lt_LT: peržiūrėti licenciją

en: Complete!
lt_LT: Baigta!

en: Crunching...
lt_LT: Apdorojama...

en: Import Slides
lt_LT: Importuoti skaidres

en: Import slides
lt_LT: Importuoti skaidres

en: You currently do not have any slides to preview. If you want, we can import some image slides for you.
lt_LT: Šiuo metu neturite jokių skaidrių peržiūrai. Jei norite, galime importuoti kelias vaizdų skaidres jums.

en: No valid files found
lt_LT: Nepavyko rasti galiojančių failų

en: Drag and drop interface not available.
lt_LT: Drag and drop sąsaja nėra prieinama.

en: Drop images here
lt_LT: Čia mesti vaizdus

en: Press %s to save or %s to cancel.
lt_LT: Paspauskite %s, kad išsaugotumėte, arba %s, kad atšauktumėte.

en: Shortcode copied
lt_LT: Shortcode nukopijuotas

en: Shortcode unable to be copied automatically
lt_LT: Shortcode negalima automatiškai nukopijuoti

en: Failed to open utility modal...
lt_LT: Nepavyko atidaryti naudingumo modal...

en: Opening utility modal...
lt_LT: Atidaroma naudingumo modal...

en: Closing utility modal...
lt_LT: Uždaryti naudingumo modal...

en: No slides
lt_LT: Nėra skaidrių

en: Current
lt_LT: Dabartinis

en: last updated: %s
lt_LT: paskutinį kartą atnaujinta: %s

en: Viewing 1 slideshow
lt_LT: Peržiūrima 1 skaidrių demonstracija

en: Viewing %s out of %s slideshows
lt_LT: Peržiūrima %s iš %s skaidrių demonstracijų

en: Search slideshows (Press ctrl + / to focus)‎
lt_LT: Ieškoti skaidrių demonstracijų (Paspauskite ctrl + /, kad sutelktumėte dėmesį)‎

en: Searching slideshows...
lt_LT: Ieškoma skaidrių demonstracijų...

en: 1 slideshow
lt_LT: 1 skaidrių demonstracija

en: Viewing %s out of %s slideshows (%s loaded)
lt_LT: Rodyti %s iš %s skaidrių demonstracijų (%s įkelta)

en: Indexing %s slideshows into local storage...
lt_LT: Indeksuojama %s skaidrių demonstracijų į vietinį saugojimą...

en: All Slideshows loaded
lt_LT: Visos skaidrių demonstracijos įkeltos

en: Fetching slideshows...
lt_LT: Įkeliamos skaidrių demonstracijos...

en: Finished
lt_LT: Baigta

en: Indexing slideshows... %s remaining
lt_LT: Indeksuojama skaidrių demonstracijos... %s liko

en: This feature is not fully supported in Internet Explorer 11 and you may experience slow search result times.
lt_LT: Ši funkcija nėra visiškai palaikoma Internet Explorer 11 ir gali būti lėtesni paieškos rezultatų laikai.

en: Sort by title
lt_LT: Rūšiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by modified date
lt_LT: Rūšiuoti pagal modifikavimo datą

en: Filter slideshows‎
lt_LT: Filtruoti skaidrių demonstracijas‎

en: Searching...
lt_LT: Ieškoma...

en: Updating...
lt_LT: Atnaujinama...

en: Load all
lt_LT: Įkelti viską

en: Clear cache
lt_LT: Išvalyti talpyklą

en: Load remaining %s slideshows
lt_LT: Įkelti likusias %s skaidrių demonstracijas

en: Press to clear the slideshow cache from your web browser
lt_LT: Paspauskite, kad išvalytumėte skaidrių demonstracijų talpyklą iš savo žiniatinklio naršyklės

en: Loading slideshows...
lt_LT: Įkeliamos skaidrių demonstracijos...

en: Browse slideshows
lt_LT: Naršyti skaidrių demonstracijas

en: Collapse
lt_LT: Sutraukti

en: Press to expand
lt_LT: Paspauskite, kad išplėstumėte

en: Copy all
lt_LT: Kopijuoti viską

en: All settings saved
lt_LT: Visi nustatymai išsaugoti

en: Here you will find documentation, and two support tiers to choose from. Additionally, you may supply us with extra information specific to your website, server, etc.
lt_LT: Čia rasite dokumentaciją ir du palaikymo lygius, iš kurių galite rinktis. Be to, galite pateikti mums papildomą informaciją, susijusią su jūsų svetaine, serveriu ir kt.

en: Documentation 📚
lt_LT: Dokumentacija 📚

en: Check out our documentation page for examples, and more information about what you can do with MetaSlider Slideshow.
lt_LT: Peržiūrėkite mūsų dokumentacijos puslapį dėl pavyzdžių ir daugiau informacijos apie tai, ką galite padaryti su MetaSlider Slideshow.

en: Visit documentation
lt_LT: Aplankyti dokumentaciją

en: Free Basic Support 🚀
lt_LT: Nemokama Pagrindinė Pagalba 🚀

en: For users of the free version of MetaSlider Slideshow, we offer full free support on the wordpress.org forums.
lt_LT: Nemokamos versijos MetaSlider Slideshow vartotojams siūlome visapusišką nemokamą pagalbą wordpress.org forumuose.

en: Visit wordpress.org
lt_LT: Aplankyti wordpress.org

en: Paid Premium Support 🌟
lt_LT: Mokama Premium Pagalba 🌟

en: Paid users of the premium plugin can open a ticket on our private support center to receive personalized support and faster response times.
lt_LT: Mokami premium papildinio vartotojai gali atidaryti bilietą mūsų privačiame palaikymo centre, kad gautų asmeninę pagalbą ir greitesnius atsakymo laikus.

en: Visit metaslider.com
lt_LT: Aplankyti metaslider.com

en: Site Information
lt_LT: Svetainės informacija

en: For your convenience, you can copy the basic site information before to help us speed up the debugging process. Be sure to verify that no personal information is included that you might want to keep private.
lt_LT: Jūsų patogumui galite kopijuoti pagrindinę svetainės informaciją, kad padėtumėte mums paspartinti klaidų taisymo procesą. Įsitikinkite, kad nėra asmeninės informacijos, kurią norėtumėte išlaikyti privati.

en: Change the default title that will be used when creating a new slideshow. Use %s and it will be replaced by the current slideshow ID.
lt_LT: Pakeiskite numatytąjį pavadinimą, kuris bus naudojamas kuriant naują skaidrių peržiūrą. Naudokite %s, ir jis bus pakeistas dabartiniu skaidrių peržiūros ID.

en: If you are a pro member, enter your license key here to receive updates. %s
lt_LT: Jei esate profesionalus narys, įveskite savo licencijos raktą čia, kad gautumėte atnaujinimus. %s

en: Upgrade here
lt_LT: Aukštinkite čia

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Thumbnail (Pro)
lt_LT: Miniatiūra (Pro)

en: Thumbnails - Visible On Hover
lt_LT: Miniatiūros - Matomos užvedus pelės žymeklį

en: Filmstrip
lt_LT: Filmo juosta

en: Filmstrip - Visible On Hover
lt_LT: Filmo juosta - Matoma užvedus pelės žymeklį

en: Slideshow settings saved
lt_LT: Diaramos nustatymai išsaugoti

en: Global settings saved
lt_LT: Globalūs nustatymai išsaugoti

en: Pro settings saved
lt_LT: Profesionalūs nustatymai išsaugoti

en: Slideshow Defaults
lt_LT: Diaramos numatytoji

en: Update the default settings used when creating new slideshows.
lt_LT: Atnaujinkite numatytuosius nustatymus, naudojamus kuriant naujas diaramas.

en: Default Slideshow Title
lt_LT: Numatytasis diaramų pavadinimas

en: Change the default title
lt_LT: Pakeisti numatytąjį pavadinimą

en: Default Base Image Width
lt_LT: Numatytasis pagrindinės nuotraukos plotis

en: Update the default width for the base image. This will be used for the slideshow dimensions and base image cropping.
lt_LT: Atnaujinkite numatytąjį plotį pagrindinei nuotraukai. Tai bus naudojama diaramų matmenims ir pagrindinės nuotraukos iškarpymui.

en: Change the default width
lt_LT: Pakeisti numatytąjį plotį

en: Default Base Image Height
lt_LT: Numatytasis pagrindinės nuotraukos aukštis

en: Update the default height for the base image. This will be used for the base image cropping and slideshow dimensions. If set to 100% width, the height will scale accordingly.
lt_LT: Atnaujinkite numatytąjį aukštį pagrindinei nuotraukai. Tai bus naudojama pagrindinės nuotraukos iškarpymui ir diaramų matmenims. Jei nustatytas 100% plotis, aukštis bus atitinkamai pritaikytas.

en: While the width and height defined above will be used for cropping (if enabled) and the base slideshow dimensions, you may also set the slideshow to stretch to its container.
lt_LT: Nors aukščiau nurodytas plotis ir aukštis bus naudojami iškarpai (jei įjungta) ir pagrindinės diarmos matmenims, taip pat galite nustatyti, kad diarama išsitemptų į savo konteinerį.

en: Default Navigation
lt_LT: Numatytoji navigacija

en: Change the default navigation when creating a new slideshow.
lt_LT: Pakeisti numatytąją navigaciją kuriant naują diaramą.

en: Change the default transition between slides.
lt_LT: Pakeisti numatytąjį perėjimą tarp skaidrių.

en: Global Settings
lt_LT: Globalūs nustatymai

en: Update the settings used for all the slideshows on your site.
lt_LT: Atnaujinkite nustatymus, naudojamus visiems jūsų svetainės slideshow.

en: License Key
lt_LT: Licencijos raktas

en: Update license key
lt_LT: Atnaujinti licencijos raktą

en: Enable Device Settings
lt_LT: Įgalinti įrenginio nustatymus

en: Add option to hide slides, captions, arrows, navigation, and the slideshow per screen size.
lt_LT: Pridėti parinktį slėpti skaidres, antraštes, rodykles, navigaciją ir slideshow pagal ekrano dydį.

en: Device Settings
lt_LT: Įrenginio nustatymai

en: Set breakpoints for different screen sizes
lt_LT: Nustatyti pertraukimo taškus skirtingiems ekrano dydžiams

en: Smartphone
lt_LT: Išmanusis telefonas

en: Tablet
lt_LT: Planšetinis kompiuteris

en: Laptop
lt_LT: Nešiojamas kompiuteris

en: Desktop
lt_LT: Darbalaukis

en: Disable Legacy Libraries
lt_LT: Išjungti senas bibliotekas

en: This setting allows you to disable the legacy slideshow libraries: Nivo Slider, Coin Slider, and Responsive Slides
lt_LT: Šis nustatymas leidžia išjungti senas slideshow bibliotekas: Nivo Slider, Coin Slider ir Responsive Slides

en: We recommend disabling these libraries. You can safely disable the libraries. None of your slideshows use the legacy libraries.
lt_LT: Rekomenduojame išjungti šias bibliotekas. Galite saugiai išjungti bibliotekas. Jūsų slideshow nenaudoja senų bibliotekų.

en: You currently have %s slideshows that use legacy libraries.
lt_LT: Šiuo metu turite %s slideshow, kurie naudoja senas bibliotekas.

en: You currently have %s slideshow that uses legacy libraries.
lt_LT: Šiuo metu turite %s slideshow, kuris naudoja senas bibliotekas.

en: Enable MetaSlider Slideshow on Admin Bar
lt_LT: Įgalinti MetaSlider Slideshow administravimo juostoje

en: Add and edit slideshows easier by showing MetaSlider Slideshow on your admin bar.
lt_LT: Pridėkite ir redaguokite slideshow lengviau, rodydami MetaSlider Slideshow savo administravimo juostoje.

en: Enable Frontend Edit Links
lt_LT: Įgalinti redagavimo nuorodas frontende

en: Edit slideshows easily by showing MetaSlider Slideshow link under each slideshow.
lt_LT: Redaguokite slideshow lengvai, rodydami MetaSlider Slideshow nuorodą po kiekvienu slideshow.

en: Last
lt_LT: Paskutinis

en: First
lt_LT: Pirmas

en: New slides order
lt_LT: Naujas skaidrių tvarka

en: Select the position for new added slides.
lt_LT: Pasirinkite vietą naujai pridėtoms skaidrėms.

en: Disable Legacy Widget
lt_LT: Išjungti senąjį widget

en: This setting allows you to disable the legacy MetaSlider Slideshow widget.
lt_LT: Šis nustatymas leidžia jums išjungti senąjį MetaSlider Slideshow widget.

en: Enable TinyMCE
lt_LT: Įjungti TinyMCE

en: TinyMCE is a WYSIWYG editor you can use in slide captions.
lt_LT: TinyMCE yra WYSIWYG redaktorius, kurį galite naudoti skaidrių antraštėse.

en: Fix Touch Swipe
lt_LT: Ištaisyti Touch Swipe

en: If Touch Swipe doesn't work as expected, enable this setting.
lt_LT: Jei Touch Swipe neveikia kaip tikėtasi, įjunkite šį nustatymą.

en: Recommended Theme Options
lt_LT: Rekomenduojamos temos parinktys

en: Automatically apply recommended slideshow options when selecting a theme. This will replace some of the previous options.
lt_LT: Automatiškai taikyti rekomenduojamas skaidrių parinktis renkantis temą. Tai pakeis kai kurias ankstesnes parinktis.

en: Dashboard Settings
lt_LT: Dashboard nustatymai

en: Set default sorting options and items per page for your Dashboard.
lt_LT: Nustatykite numatytuosius rūšiavimo nustatymus ir elementų skaičių puslapyje savo Dashboard.

en: Slideshow ID
lt_LT: Skaidrių pristatymo ID

en: Date Created
lt_LT: Sukūrimo data

en: Sort Slideshows By
lt_LT: Rūšiuoti skaidrių pristatymus pagal

en: Ascending
lt_LT: Kylantis

en: Descending
lt_LT: Mažėjantis

en: Order By
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Items Per Page
lt_LT: Elementai per puslapį

en: Pro Settings
lt_LT: Pro nustatymai

en: Update the MetaSlider Slideshow Pro settings.
lt_LT: Atnaujinti MetaSlider Slideshow Pro nustatymus.

en: Flush Cache when Saving Changes
lt_LT: Išvalyti talpyklą išsaugant pakeitimus

en: This setting allows you to automatically flush the cache when saving slideshow changes. Supports WP Rocket, WP Super Cache, W3 Total Cache, WP-Optimize and WP Fastest Cache plugins.
lt_LT: Šis nustatymas leidžia automatiškai išvalyti talpyklą išsaugant slideshow pakeitimus. Palaiko WP Rocket, WP Super Cache, W3 Total Cache, WP-Optimize ir WP Fastest Cache papildinius.

en: Maximum Number of Custom Fields in Post Feed and WooCommerce Slides
lt_LT: Maksimalus tinkintų laukų skaičius įrašų sraute ir WooCommerce skaidrėse

en: Select how many custom fields will display in the dropdown menu when you are inserting tags.
lt_LT: Pasirinkite, kiek tinkintų laukų bus rodomi išskleidžiamajame meniu, kai įterpiate žymas.

en: Change the maximum custom fields for Post Feed and WooCommerce
lt_LT: Pakeisti maksimalų tinkintų laukų skaičių įrašų sraute ir WooCommerce

en: Enable Legacy Theme Editor
lt_LT: Įjungti seną temų redaktorių

en: This setting allows you to enable the legacy Theme Editor.
lt_LT: Šis nustatymas leidžia įjungti seną temų redaktorių.

en: The data in this file does not appear to be valid.
lt_LT: Šiame faile esantys duomenys atrodo negaliojantys.

en: Found %s slideshows
lt_LT: Rasta %s skaidrių

en: You have no slideshows to import
lt_LT: Neturite skaidrių importuoti

en: Export file is from a local site. Exporting from a local site may cause issues during import. This is because the images and videos need to be accessible from a live server.
lt_LT: Eksporto failas yra iš vietinio svetainės. Eksportavimas iš vietinio svetainės gali sukelti problemų importuojant. Tai yra todėl, kad vaizdai ir vaizdo įrašai turi būti prieinami iš gyvo serverio.

en: Some images are missing. Please ensure all images are accessible from the source website before importing.
lt_LT: Trūksta kai kurių vaizdų. Prašome užtikrinti, kad visi vaizdai būtų prieinami iš šaltinio svetainės prieš importuojant.

en: Important!
lt_LT: Svarbu!

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Importing %s slideshows... This may take a minute
lt_LT: Importuojama %s skaidrių... Tai gali užtrukti minutę

en: Import successful
lt_LT: Importavimas sėkmingas

en: Easily import slideshows generated by MetaSlider Slideshow. This requires a file generated from the Export tab.
lt_LT: Lengvai importuokite skaidres, sukurtas naudojant MetaSlider Slideshow. Tam reikalingas failas, sugeneruotas iš Eksporto skyriaus.

en: Load slideshows
lt_LT: Įkelti pristatymus

en: If you have an export file, you may upload it here to be processed. Information about each slideshow will be presented below. You will be able to confirm before importing.
lt_LT: Jei turite eksportavimo failą, galite jį įkelti čia, kad būtų apdorotas. Informacija apie kiekvieną pristatymą bus pateikta žemiau. Galėsite patvirtinti prieš importuodami.

en: Importing... Please wait
lt_LT: Importuojama... Prašome palaukti

en: Processing...
lt_LT: Apdorojama...

en: Upload file
lt_LT: Įkelti failą

en: The import file appears to have been generated on a local development site. Some images or videos may not be imported due to limitations in the WordPress upload system.
lt_LT: Importo failas atrodo, kad buvo sugeneruotas vietinėje kūrimo svetainėje. Kai kurios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti neimportuoti dėl WordPress įkėlimo sistemos apribojimų.

en: The import file was created with a previous version of MetaSlider Slideshow. Please make sure you are using the latest version of MetaSlider Slideshow in the source website, generate the import file again and upload it here.
lt_LT: Importo failas buvo sukurtas su ankstesne MetaSlider Slideshow versija. Prašome įsitikinti, kad naudojate naujausią MetaSlider Slideshow versiją šaltinio svetainėje, sugeneruokite importo failą dar kartą ir įkelkite jį čia.

en: Click the Import button to begin the import process.
lt_LT: Paspauskite Importuoti mygtuką, kad pradėtumėte importo procesą.

en: Import %s slideshows
lt_LT: Importuoti %s pristatymus

en: Select the slideshows you wish to import below. Then click here to import them.
lt_LT: Pasirinkite pristatymus, kuriuos norite importuoti žemiau. Tada paspauskite čia, kad juos importuotumėte.

en: Post Feed slide
lt_LT: Įrašų srauto skaidrė

en: External slide
lt_LT: Išorinė skaidrė

en: WooCommerce slide
lt_LT: WooCommerce skaidrė

en: Image Folder slide
lt_LT: Nuotraukų aplanko skaidrė

en: Local Video slide
lt_LT: Vietinio vaizdo įrašo skaidrė

en: External Video slide
lt_LT: Išorinio vaizdo įrašo skaidrė

en: Custom HTML slide
lt_LT: Pritaikyta HTML skaidrė

en: Layer slide
lt_LT: Sluoksnio skaidrė

en: Image not found<br>%s
lt_LT: Nuotrauka nerasta<br>%s

en: No slides found
lt_LT: Nerasta skaidrių

en: Loading %s slideshows...
lt_LT: Kraunamos %s pristatymai...

en: You have no slideshows to export
lt_LT: Neturite pristatymų, kuriuos galima eksportuoti

en: Exporting %s slideshows...
lt_LT: Eksportuojami %s pristatymai...

en: Export successful
lt_LT: Eksportas sėkmingas

en: No slideshows found.
lt_LT: Nerasta skaidrių demonstracijų.

en: Create a new slideshow now
lt_LT: Dabar sukurkite naują pristatymą

en: If you have only a few slideshows, we will prepare them automatically. If you have many slideshows, click the "Load" button.
lt_LT: Jei turite tik keletą pristatymų, mes juos paruošime automatiškai. Jei turite daug pristatymų, spustelėkite mygtuką „Krauti“.

en: Choose the slideshows you wish to export.
lt_LT: Pasirinkite pristatymus, kuriuos norite eksportuoti.

en: Click the "Export" button.
lt_LT: Spustelėkite mygtuką „Eksportuoti“.

en: A .json file will automatically be downloaded with all your slideshow data.
lt_LT: Bus automatiškai atsisiųstas .json failas su visais jūsų pristatymo duomenimis.

en: A few notes on exporting slideshow images and videos:
lt_LT: Keletas pastabų apie pristatymo vaizdų ir vaizdo įrašų eksportavimą:

en: Exporting from a localhost site may cause issues during import. This is because the images and videos need to be accessible from a live server.
lt_LT: Eksportavimas iš localhost svetainės gali sukelti problemų importuojant. Tai yra todėl, kad vaizdai ir vaizdo įrašai turi būti prieinami iš gyvos serverio.

en: You have %s slideshows that can be exported. Information about each slideshow will be presented below.
lt_LT: Turite %s pristatymus, kuriuos galima eksportuoti. Informacija apie kiekvieną pristatymą bus pateikta žemiau.

en: Refresh
lt_LT: Atnaujinti

en: Load
lt_LT: Krauti

en: Export %s slideshows
lt_LT: Eksportuoti %s pristatymus

en: Select the slideshows you wish to export below, then click here to export them.
lt_LT: Pasirinkite pristatymus, kuriuos norite eksportuoti žemiau, tada spustelėkite čia, kad juos eksportuotumėte.

en: Failed to open the settings page...
lt_LT: Nepavyko atidaryti nustatymų puslapio...

en: Opening settings page...
lt_LT: Atidaromas nustatymų puslapis...

en: Page not found: %s
lt_LT: Puslapis nerastas: %s

en: Add a slide
lt_LT: Pridėti skaidrę

en: Thanks for using MetaSlider Slideshow. To get started, click the "Add Slide" button to create your first slide.
lt_LT: Ačiū, kad naudojate MetaSlider Slideshow. Norėdami pradėti, spustelėkite mygtuką „Pridėti skaidrę“, kad sukurtumėte savo pirmąją skaidrę.

en: Select images
lt_LT: Pasirinkti vaizdus

en: You can easily add an image from one of the options here. Additionally we provide free images from the Unsplash library.
lt_LT: Galite lengvai pridėti vaizdą iš vienos iš šių parinkčių. Be to, mes teikiame nemokamus vaizdus iš Unsplash bibliotekos.

en: Next step
lt_LT: Kitas žingsnis

en: Search unsplash
lt_LT: Ieškoti unsplash

en: Choose an image from the left, or search for any topic here to bring up more images.
lt_LT: Pasirinkite vaizdą iš kairės, arba ieškokite bet kokios temos čia, kad gautumėte daugiau vaizdų.

en: Hide step
lt_LT: Paslėpti žingsnį

en: Create your slide
lt_LT: Sukurkite savo skaidrę

en: After you have selected an image, press here to create your slide.
lt_LT: Pasirinkę vaizdą, spustelėkite čia, kad sukurtumėte savo skaidrę.

en: Preview Slideshow
lt_LT: Peržiūrėti Slideshow

en: Now that you have some slides set, you can preview your slideshow by pressing here.
lt_LT: Dabar, kai turite kelias skaidres, galite peržiūrėti savo slideshow, paspaudę čia.

en: Slideshow settings
lt_LT: Slideshow nustatymai

en: Edit slideshow
lt_LT: Redaguoti slideshow

en: Additional CSS Class
lt_LT: Papildoma CSS klasė

en: Refresh preview
lt_LT: Atnaujinti peržiūrą

en: Loading slideshows list...
lt_LT: Kraunama slideshow sąrašas...

en: Create one now!
lt_LT: Sukurkite vieną dabar!

en: Loading slideshow
lt_LT: Kraunama slideshow

en: Update preview
lt_LT: Atnaujinti peržiūrą

en: Select a slideshow
lt_LT: Pasirinkite slideshow

en: Normal width
lt_LT: Normalus plotis

en: Wide width
lt_LT: Platus plotis

en: Full width
lt_LT: Pilnas plotis

en: Use MetaSlider Slideshow to insert slideshows and sliders in your page
lt_LT: Naudokite MetaSlider Slideshow, kad įterptumėte slideshow ir slankiklius į savo puslapį

en: slider
lt_LT: slankiklis

en: gallery
lt_LT: galerija

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Like MetaSlider Slideshow? Please help us by giving a positive review at WordPress.org
lt_LT: Patinka MetaSlider Slideshow? Prašome padėti mums, palikdami teigiamą atsiliepimą WordPress.org

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Review MetaSlider Slideshow &rarr;
lt_LT: Peržiūrėti MetaSlider Slideshow &rarr;

[ctx: Keep the plugin name "MetaSlider Slideshow" when possible]
en: Select slideshow to insert into post
lt_LT: Pasirinkite slideshow, kurį įterpti į įrašą

[ctx: Uploader: Drop files to upload - or - Select Files]
en: or
lt_LT: ar

[ctx: 1000 by 1000 pixels]
en: %s by %s pixels
lt_LT: %s pagal %s pikselius

[ctx: The ENTER key on a keyboard]
en: Enter
lt_LT: Įvesti

[ctx: The ESCAPE key on a keyboard]
en: Escape
lt_LT: Išeiti

[ctx: number of slides, ex "7 slides"]
en: %s slides
lt_LT: %s skaidrės
